Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok hozzá ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha a lányotok (21) bejelentené, hogy hozzámegy egy 53 éves férfihoz?

Figyelt kérdés
2 éve vannak együtt többnyire titokban. A lányom nem tudta azt hitte maximum 45 éves ez a férfi, mi se tudtuk csak később mondta el ,hogy összejöttek.A férfi nős volt de most elválik a lányom miatt. A felesége a pénze miatt volt együtt vele, de az én lányom tényleg nagyon szereti őt és azonos szinten állnak anyagilag. Tudom ,hogy nagyon szeretik egymást de mégis nagyon sok ez a korkülönbség. Beszéljem le róla?
2009. aug. 25. 12:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
27%
Ez nagyon nehéz ügy, mert ha ellenzed, talán még ellened is fordul, de nem a lényeg, hanem hogy neki mi a legjobb! Én 21 évesen házasodtam (nem ilyen korkülönbséggel, férjem csak 6 évvel idősebb) és bizony abban a korban az ember még nem tudja, hogy a házasság mennyire nem egyszerű...el nem tudom képzelni, hogy ilyen nagy korkülönbségnél milyen közös célok lehetnek, amik két embert összekötnének, mert mint tudjuk, a szerelem nem elég egy jó házassághoz. De lehet, hogy ők kivételek lesznek..van néhány ember, aki így érzi jól magát...engem inkább az zavarna, hogy a lányok akkora r.banc, hogy egy férfi miatta válik el (férfiről is meg van a véleményem). Inkább ez gáz szerintem.
2009. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
93%
Előttem szóló, ha azt sem tudod, hogy milyen a férfi és a felesége kapcsolata, nincs jogod leribancozni a lányt...
2009. aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
58%
én nem érezném jól magam ha miattam vála egy pasi.. tönkretett egy családot. (mondjuk azt mondtad hogy a feleése a pénz miatt volt vele, így tényleg nem lehet ribancozni)
2009. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
91%
Van egy ilyen sztori DAnielle Steal "Szerelmem Hollywood" regényében. Elég tanulságos. És más hangvételben a "keresztutak"c. történelmi regényében. Sőt még a "A győzelem ára"-ban is. azért írt sokszor erről a témáról, mert neki is hasonló volt a házassága. Vannak dolgok amik ÁLTALÁBAN így vagy úgy vannak, de mindig vannak KIVÉTELEK. Szerintem is lehet, hogy ők egymásnak kellenek, ők egy ilyen kivételes eset. Amit a legtöbben tanácsoltak: szeretettel nézni őket, és várni, mit hoz az élet. A felnőtt gyerekünk élete nem a mi életünk.
2009. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
36%
Én nem beszélném le. Megérdemli a lányod, hogy az ex nej sorsára jusson. Ez a "felesége csak a pénzért volt vele, de a lányom szereti" szöveg pedig vicces. Szinte minden hasonló helyzetben ez hangzik el. Még olyan férfival nem találkoztam aki más mondott volna. Az, hogy ezt elvből nem veted meg pedig azt mutatja, hogy a te házasságoddal ( ha van) nem lehet/lehetett minden rendben.
2009. aug. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Felnott ember, igy sajat maganak kell dontest hoznia rola. Azert biztos hogy leulnek vele es elmagyaraznam a korkulonbseg elonyeit es hatranyait! Olyan ember aki otthagyja a feleseget nem beszamithato!! Ki tudja hogy igaz e hogy a feleseg csak a penzert volt vele vagy sem--lehet hogy csak ezt mondja!! vagy a lanya ismeri a feleseget annyira hogy ezt biztosan tudja?? Szerintem nem erdemes ilyen ferfira idot sem pocsekolni!
2009. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
9%
Én elsüllyednék szégyenemben.
2009. aug. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Hát én is valószínűleg örlődnék, mint Te. Egyrészről az Ő élete, neki kell eldöntenie, hogy boldog lenne-e illetve hogy az-e. De kérdés, hogy 21 évesen a rózsaszín ködtől a jövőt is látja-e? Mert a jövőbe beletartozik, hogy akár 30-as éveiben egyedül maradhat mondjuk egy kamasz gyerekkel, a korkülönbségből adódó ellentétek a mindennapokat mennyire mérgezik meg... Az élet különböző dolgairól melyikük hogyan vélekedik, mennyire van közös szenvedélyük (szerintem elég nehéz találni), nem fogja-e a lányod úgy érezni 30-as éveiben, hogy valamiről lemaradt.... Szóval itt sok a kérdés és megmondom őszintén hozzád hasonlóan én sem tudnám mit csináljak.... Nekem még a lányom csak 15 hónapos, de remélem ilyen dilemmába nem kerül sosem.
2009. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Azt tartom legfontosabbnak, hogy a lányod érezze: bármi van, te mellette állsz.

Te nem tudhatod, és ő sem, hogy mire megy ki a sorsa. Neked nem kötelességed, hogy megadd a megfelelő tanácsot, mert úgysem tudható előre, mi lenne a megfelelő tanács. Másrészt meg egyáltalán nem biztos, hogy ha tudnád a megfelelőt, és megmondanád neki a tutit, akkor ő azt tenné, amit te mondasz. Csak arról biztosítsd, akárhogy dönt, te ott vagy. Ha rossz vége lesz: ott vagy. Segíted, jöhet vissza hozzád, stb. Ha jó vége lesz, vele örülsz. Te csak várj türelmesen, és bízva bízzál. Kívánom a legjobbakat

2009. aug. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

szia.

a puding próbája az evés.

2 lehetőség van.

1. hozzámegy, és boldogan élnek amíg a papa meg nem hal.

2. hozzámegy, és rájön egy idő múlva, hogy nem működik.


azzal, hogy rágod a fülét, csak magad ellen hangolod a lányod. mert te szidod az ő élete szerelmét. ezzel nem mész sokra.

mond el neki , hogy neked ez nem igazán tetszik, de neked az a legfontosabb , hogy boldog legyen, és ha a tata mellett az akkor te támogatod őt.

ez így tiszta, nem kertelsz, és tudja, hogy számíthat rád.

sok sikert.

2009. szept. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!