Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok hozzá ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha a lányotok (21) bejelentené, hogy hozzámegy egy 53 éves férfihoz?

Figyelt kérdés
2 éve vannak együtt többnyire titokban. A lányom nem tudta azt hitte maximum 45 éves ez a férfi, mi se tudtuk csak később mondta el ,hogy összejöttek.A férfi nős volt de most elválik a lányom miatt. A felesége a pénze miatt volt együtt vele, de az én lányom tényleg nagyon szereti őt és azonos szinten állnak anyagilag. Tudom ,hogy nagyon szeretik egymást de mégis nagyon sok ez a korkülönbség. Beszéljem le róla?
2009. aug. 25. 12:53
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Gyereket nem szeretnének, a férfinek sincs gyereke. Nem tudom mit tegyek.
2009. aug. 25. 13:22
 12/34 anonim válasza:
100%
Semmiképp ne próbáld lebeszélni. Mivel szerelmes, úgy sem tudnád vele megértetni a probléma gyökerét, max. azt érnéd el, hogy nem állna veled szóba. Nem kell mindenben támogatnod, értem énn pl. házasság. Mondd azt, hogy Neked ehhez több idő kell, de a tényleges együttélésbe beleegyezel. Így végülis támogatod is, meg nem is. Ha együttélnek egy ideig, elválik, hogy mi lesz. Meg nem tilthatod neki végeredményben a házasságot, hiszen elmúlt 18 éves, azt tesz, amit akar. Elveszíteni meg gondolom nem akarod.
2009. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
79%
Hát ez agyrém... érvelj azzal, hogy ő még 20 év múlva is egy virágzó nő lehet, a férjura meg egy megroggyant öregapó. komolyan ez kell neki?
2009. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Lebeszélni sajnos nem tudod arról a férfiról akibe szerelmes.Hát nagyon nem szeretném egyik gyerekemet sem ilyen helyzetben látni az biztos,de nem nagyon tudsz ellene tenni.Nekem már az sokkoló lenne,ha bárki elválna a gyerekem miatt.Azt most hagyjuk milyen a volt feleség meg miért élt a férjével,mert ezt Te sem tudod, meg lehet,hogy a lányod sem,nem is hiszem,hogy rátok tartozna,vagy bármilyen véleményt mondhatnátok róla(azért lásd be,hogy ez már mindennek a teteje lenne,ha még a lányod szidná a volt feleséget).Nem is ez a lényeg,hanem maga a tény.De a korkülönbség is ad okot bőven aggodalomra.

Legalább annyira próbáld észhez téríteni,hogy ne házasodjanak.Éljen vele együtt.Ez úgysem a végleges férfi a lányod életében akivel leélheti boldogan az életét.A sajnos csak az,hogy rápazarolja a fiatalságát,és sok esélye van arra,hogy később meg boldogtalan legyen,vagy hasonló kapcsolatokba bonyolódjon,mert mondjuk 20 év múlva már mindenki házas lesz körülötte aki szóba jöhet.Az nem érettségre vall,ha nagypapa korú társat választunk magunk mellé,inkább valami pszichés problémára,apakomplexusra.

Sajnálom,hogy ezt kell megélned a lányod miatt,de akkor is a gyereked marad,támogasd ahogy tudod,persze normális keretek között.

2009. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszókat. (Nem a lányomat akarom védeni de a férfi feleségét ismertem és sajnos jó dolgokat nem mondhatok róla.)Azt hittem ha sok időt lesznek együtt majd elő jönnek a problémák, de sajnos nem. A lányomnak ez is bizonyíték, hogy mennyire összeillenek.
2009. aug. 25. 13:41
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha vele egykorúval jön össze, az se tuti, hogy életük végéig tart. A lánoyd max. rájön 5-10 év múlva, hogy szeretne gyereket és elválik ennek érdekében. De rájöhetnek arra is, hogy tényleg generációs szakadék tátong köztük. De erre nekik kell rájönni.

Úgyhogy hajrá, támogasd, aztán majd akkor is, ha netán vége lesz...

2009. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne állj ellen, meg ne veszekedj vele, úgysem rád hallgatna, mert szerelmes. Nem lehet mindentől megvédeni a gyereket, főleg már nem is olyan gyerek, van olyan, amit csak a maguk kárán tanulnak meg. Vagy ki tudja, lehet szépen el lesznek, aztán a lányod egyszer csak lelép, hogy gyereket szeretne.


Nem kell tapsolnod hozzá, csak csendben hagyd hadd csinálja, amit akar. Ha megpróbálod megakadályozni, azzal csak azt éred, hogy nem fog hozzád menni, ha valami baja lesz, esetleg csak azért is marad a pasassal, mert akkor majd hallgathatja, hogy anyám megmondta. Tapasztalat. :/

2009. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg arra rávenni, hogy éljenek együtt egy darabig, és ha néhány év múlva is így gondolkodnak - házasodjanak össze...
2009. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
83%
Ha most jól kijönnek, és szeretik egymást, miért ne házasodhatnának össze? A házasság manapság semmiféle elkötelezettséget nem jelent, ha nem lesz jó nekik együtt, majd elválnak. Ha gyereket sem akarnak, akkor még az sem fogja nehezíteni a válást. Ha meg sosem bánja meg a döntését, és boldogan élnek a férfival, míg meg nem halnak, akkor pláne kár lett volna megakadályozni.
2009. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
77%

Szia az én anyukám azt mondta, hogy akivel én boldog vagyok, azt ő elfogadja, tök mindegy, hogy néger vagy kínai, 20 vagy 50.

Lebeszélni semmiképen ne beszéld le. Ha szeretik egymást és összeillenek, miért ne lehetnánek együtt? Egy idő után majd úgyis előjönnek a problémák, és kihűl a kapcsolat magától. Vagy ha nem? Akkor élnek a férfi haláláig, és a lányod még mindig elég fiatal lesz ahhoz, hogy új életet kezdjen. Én legalábbis így fogom fel a dolgot.

Én 26 vagyok, a férjem 54. 7 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok. Megpróbáltuk mi is külön, de egyszerűen nem ment. Egy lélek vagyunk két testben. Mit tehettem volna? Elhagyom, mert idős, aztán leélek X évet valakivel, akit feleannyira se szeretek? És nem tudom az igazit elfelejteni? Én ezt nem akartam. Inkább örülök minden évnek, hónapnak, napnak, amit együtt tölthetek Vele. És majd ha megözvegyülök, hálát adok Istennek, hogy ennyi időt is együtt tölthettünk, és megpróbálok új életet kezdeni.

A gyerek-kérdés a lányodéknál nehezebb, mert ő még nagyon fiatal.

2009. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!