Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a 15 éves...

Mit szólnátok, ha a 15 éves lányotok bejelentené, hogy terhes?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 16:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
87%
Szívrohamot kapnék...
2011. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
80%
mélységesen csalódnék, hogy ilyen szarul neveltem - nem elég, hogy szexel, de nem mondja el nekem és még a védekezéshez is hülye...
2011. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
32%
Kicsit mérges lennék....de legalább a barátjától van? Ha igen,akkor nem lenne semmi bajom...de kicsit részletezhetnéd,van-e barátja,1 éjszakás kaland-e ilyesmi
2011. júl. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
97%

Se köpni, se nyelni nem tudnék...

Aztán szerintem elmennék valahová sétálni pár órára, átgondolni a dolgokat (még mindig jobb, mint egy nagy veszekedés - ekkor már azzal úgysem ér semmit). Aztán közösen leülni, lehetőségeket megbeszélni.

2011. júl. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
65%
Időpontot kérnék a nőgyógyásztól és elvinném abortuszra. Biztosodnék róla, hogy tanult az esetből és nem fordul többet elő. Biztos szarul érezné magát az én veszekedésem, szidásom nélkül is, inkább biztosítanám róla, hogy mellette vagyok, szeretem és bízhat bennem, akármekkorát hibázott.
2011. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon elszomorodnék. Sajnálnám őt, hogy túl fiatalon kezdett el nemi életet élni, pedig még rengeteg ideje lett volna rá, sajnálnám, hogy keserűen tapasztalja ki a veszélyeit, hogy fiatalon olyan helyzetbe hozza magát, ami felnőtt probléma kellene legyen, nem pedig egy gyereké.

Sajnálnám a babát, mert én nem lennék teljes szívvel amellett, hogy megmaradjon. Ha megtartanánk, sajnálnám, hogy egy nem teljes felelősségű és érettsű személy az anyja.

És sajnálnám magamat, hogy nem sikerült a nevelésem, sőt.


Amúgy megkérdezném, hogy mit akar. Megtartani vagy sem. És elvinném lány-anya otthonba, hogy lássa mivel jár a tette, nézzen körül.

2011. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
90%
Segítenék neki, ha leordítanám a fejét, mégúgy nem bízna bennem, mert valahol a bizalmatlanság vezethetett idáig. De legbelül megőrülnék.
2011. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
48%
nem tudom
2011. júl. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
98%
Rögtön kérnék időpontot a nőgyógyászhoz.
2011. júl. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
70%
Őszintén nem vagyok az az agresszív típus: de két hatalmas tasli, és mint felnőtt úgy elbeszélgetni vele, két megoldás lenne : vagy elvetetik, az lenne a jobb, hisz még gyerek, gyereknek gyereket:s fel se tudná nevelni max az anya segítségével, vagy pedig megtartja de akkor válljon felnőtté ő is, vegye ki a részét mindenből, ne hagyja az anyjára, menjen dolgozzon ha eléri a nyakorúságot, és tudja meg milyen gyereket nevelni, ha már a szexre volt sze legyen a gyereke taníttatására, gondozására is. Vállalja a felelősséget a tettiért!
2011. júl. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!