Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a 15 éves...

Mit szólnátok, ha a 15 éves lányotok bejelentené, hogy terhes?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 16:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
76%
Megbeszélném vele, majd elvinném abortuszra, mert egy babához még nagyon fiatal. A te lányodról van amúgy szó? Vagy te vagy a 15 éves lány?
2011. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként fel nem tudom fogni, hogy ki az, aki ilyenkor pofozná a gyerekét...
2011. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
98%

Tegyük fel, jól neveltem, mindent tud a szexről, de mégis...Tehát kihagynám a "magamba nézek" részt.

Először is higgadtan elbeszélgetnék vele, hogy Ő mit szeretne? Bármennyire is felzaklatna , azt hiszem, hogy az ő döntése alapján adnék tanácsot. Ha megtartaná, akkor ahhoz; ha nem, akkor ahhoz. Ha bizonytalan, akkor pedig egy üres lapon leírnánk, hogy mit az a sok dolog, amiről lemondana 15 évesen. Nagyon nehéz, mert magamra lennék a legdühösebb, hogyha mindent jól elmondtam/elmagyaráztam neki, akkor mégis hogy lehet??

2011. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
36%
Kapna 2 akkora pofont...
2011. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
71%
2 pofonnal mit lehet megoldani? Később bármi problémája lesz, tuti, hogy nem hozzád fog fordulni.
2011. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
58%

15 évesen szerintem nem túl korai és nem jelenti azt, hogy rossz nevelést kapott. Én is 15 évesen kezdtem, komoly barátom volt, 4 évet jártunk utána, a szüleim jól neveltek. Egyszerűen érettebb voltam a koromnál. De! Baleset bárkinél megtörténhet. Kiszakadhat a gumi. Velem is előfordult már, nem 15 évesen, hanem 22, szerencsére nem lett belőle baj. De lehetett volna. És történhetett volna 15 éves koromban is. És akkor? Akkor már rossz vagyok? Felelőtlen? A szüleim rossz szülők? Nem hiszem. Balesetek bárkivel előfordulhatnak, anyukámmal előfordült 40 évesen, pedig nem akarta.

Bár meg kell biztosodni róla, hogy hogyan történt a dolog. Baleset volt, komoly baráttal, vagy egyáltalán nem védekeztek, egyéjszakés kalandban. Nem mindegy. Ennek függvényében regálnék, de midnenképp a lányom mellett lennék, és támogatnám, hiszen neki a legrosszabb az egész helyzet, nem hiányzik neki, hogy még az anyja se álljon mellé és lehordja mindennek.

25/N

2011. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
37%

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:58


tőle meg te kapnál és csinálnék neked 50 gyereket...

2011. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
42%
Mármint a szex nem korai, nem a baba. Persze csak ha elég érett és felelősségteljes valaki.
2011. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 A kérdező kommentje:
Egyéjszakás volt..
2011. júl. 16. 17:04
 20/63 anonim ***** válasza:
79%

Azt mondanám: "ha tee neti delet, attó aőbaja - háááá"


http://www.youtube.com/watch?v=GJeJVOkHC4U

2011. júl. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!