Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok hozzá ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha a lányotok (21) bejelentené, hogy hozzámegy egy 53 éves férfihoz?

Figyelt kérdés
2 éve vannak együtt többnyire titokban. A lányom nem tudta azt hitte maximum 45 éves ez a férfi, mi se tudtuk csak később mondta el ,hogy összejöttek.A férfi nős volt de most elválik a lányom miatt. A felesége a pénze miatt volt együtt vele, de az én lányom tényleg nagyon szereti őt és azonos szinten állnak anyagilag. Tudom ,hogy nagyon szeretik egymást de mégis nagyon sok ez a korkülönbség. Beszéljem le róla?
2009. aug. 25. 12:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Ha nálunk történne ilyen én ellenezném, mivel ég és föld a 2 korosztály, ha a lányom az idősebb férfiakat szeretné az még nem is lenne gond de azért ez akkor is sok. Mondd neki hogy hamar özvegy lesz ha nem gondolkodik előre, szerintem ez fellángolás nála vagy én nem tudom. Próbáld meg lebeszélni mert gondolom ti sem szeretnétek felesleges problémákat
2009. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 baranyi kálmanné ***** válasza:
82%
Szerintem majd idővel a lányod rá jőnn hogy elég nagy a kor kűlőmbség.De te ne beszéld le mert a lányod szereti,és nem fog rád halgatni majd magátol ki alakul a helyzet.
2009. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
70%

21 éves lány vagyok...

én elvárom anyukámtól,hogy ha ilyenre készülök (öregebb,más börszinű,drogos,börtönben ült,vagy hasonlo negativumu férfival),akkor ha az kell,kötözzön ki,és várja meg mig megjön a jobbik eszem...

beszéld le rola,vagy legalább arrol hogy hozzámenjen...

neki teszel jót...

2009. aug. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
A lányomnak 16 évesen volt vele egykorú barátja azóta csak idősebbek. Velük jobban érzi magát,nagyon komoly a korához képest stb, még a barátai is idősebbek nála.
2009. aug. 25. 13:04
 5/34 anonim ***** válasza:
93%
Beszéld rá, hogy egyelőre csak éljenek együtt. Azalatt sokminden kiderülhet.
2009. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
92%

22 éves lány vagyok, a párom 44 éves most. Szintén titokban, már 3 éve együtt vagyunk. De mi mindketten tudjuk hogy nem fogjuk az életünket egymás mellett leélni mert minden szempontból problémás... mi ezt megbeszéltük... pedig köztünk 10 évvel kevesebb korkülönbség van mint a lányod és párja között.

Beszélgess vele adj neki időt, befogja látni hogy szerelem ide, szerelem oda, sajnos ezeket a generációs problémákat még a tiszta mély érzelmek sem tudják áthidalni :(

2009. aug. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Már félig-meddig együtt élnek 1 éve, heti 3-4 napot mindig nála alszik. A férfi már 1 éve vett magának egy másik lakást. Azóta még jobban imádja..
2009. aug. 25. 13:09
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Imadjak egymast es ez a lenyeg. Nagy a korkulonbseg, de ha a lanyod szereti ot, ugysem fog rad hallgatni, a szive utan megy, veled meg csak osszerugna a port. Hadd legyen boldog ezzel az emberrel. Aztan vagy rajon, hogy tul idos hozza, vagy nem, de ebbe beleszolni nem lehet.
2009. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs az az ember, aki egy szerelmes nőt észérvekkel megtud győzni. Amit tehetsz Te ebben az esetben, hogy mellette állsz és "támogatod", főleg akkor mikor ez a kapcsolat/házasság becsődöl (mert nagyon nagy az esély rá), és csak bízzál benne, hogy nem neki akar gyereket szülni.
2009. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Igy van,állj mellette,most az fontos,lebeszélni ugysem tudod!
2009. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!