Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a lányotok...

Mit szólnátok ha a lányotok bejelentené hogy meg szeretné csináltatni az orrát? Lehetőleg minél több választ!

Figyelt kérdés
Szóval 18-20 éves lányotok azt mondaná hogy zavarja az orra és meg szeretné műttetni(de alapból nem borzasztóan csúnya)
2010. szept. 27. 20:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha fizeti magának, akkor semmit. Ha meg arra vár, hogy én fizessem, akkor le is tehet róla de azonnal.
2010. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Ha van rá pénze nyugodtan, engem nem izgatna. Abban az esetben adnék rá pénzt neki, ha tényleg olyan csúnya lenne, hogy az önképét elrontja, egyéb divatmániából kitalált dolgokra nem.
2010. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha van eltéve vmennyi lóvéja rá akk nem fosztanám meg a boldogsághoz vezető útjától. De ha nem elég a pénz szívesen kipótolnám neki.

18/F

2010. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%
Ha önerőből fedezi, akkor az ő dolga. Ő szenved vele, nem te. Ha egyszer jobban érezné magát más orral...:)
2010. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha az orra miatt nincs önbizalma, mert valami tényleg nem stimmel, én engedném neki, hogy megcsináltassa. Úgy tudom, hogy egyszer a TB fizeti a szépészeti műtétet, ha az valóban indokolt.
2010. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Háát... én támogatnám. Ha tényleg nagyon csúnya...csak megmutatnék neki jó pár képet, amikor elrontják a plasztikai műtétet... és ha vége a bemutatónak, megkérdezném... szeretnél ilyen orrot?? Ha igen...tessék itt van rá a pénz.
2010. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék neki, hogy ennyire a külsőségekre ad, de ha muszáj, inkább mondjuk sminkelési tanácsokat adnék neki, hogy hogyan teheti optikailag kisebbé az orrát, ilyesmi... Nem látom értelmét annak, hogy ilyen fiatalon fölösleges beavatkozásnak tegye ki magát.

Az persze más kérdés, ha annyira zavarja, hogy nem szívesen megy emberek közé vagy kimondottan pszichés problémát okoz ez neki. Akkor elfogadnám, de nem túl boldogan.

2010. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek: bár ha lenne rá pénze (amit kétlek mert igen drága) is megpróbálnám lebeszélni mer annyi elrontott plasztikát látni és korántsem biztos hogy tetszene neki az új...
2010. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%

Ha van rá pénze akkor miért ne?

Az hogy ha nem elégedett saját magával nagyban tönkre teheti az életét.

Mert ha valaki nem érzi jól magát a bőrében biztos, h nem lesz soha 100%-ig boldog.

És ha őt ez teszi boldogá akkor csinálja.

2010. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha nagyon csúnya orra lenne, s csúfolnák is érte akkor még támogatnám is érzelmileg, anyagilag egyaránt.


Volt egy osztálytársam általánosban, akit sokat piszkáltak, mert elállt a füle. Végül műtéti úton korrigálták neki.

2010. szept. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!