Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy jégkorongo...

Mit gondolnátok egy jégkorongozó lányról? Mit szólnátok ha a lányotok bejelentené, hogy ő is?

Figyelt kérdés

A lányom pár éve teljesen beleszeretett a jégkorongba, mindig nézi a VB-t, EB-t, és az NHL-t is. Gondoltam, ez csak egy ideiglenes hobbi, mánia. Aztán két hete mondta, hogy ő is el akarja kezdeni a jégkorongozást.

Nem tudom mit gondolnának az emberek erről? Veszélyes sport, nem? Vagy ez is annyira beszélyes, mint a többi?


2011. febr. 27. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, mi ebben a veszélyes...nem inkább az zavar, hogy lány létére ilyen érdekli?Örülj neki, hogy valami érdekli. Klassz kemény csaj lesz belőle.
2011. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Kemény sport az tény,de szerintem engedd,hogy ki próbálja. Egy olyan lány aki jégkorongozik biztos nem lesz egy plázacica és egy olyan sem,akit majd a férje agyon verhet. Szerintem nem olyan nagy hűhó ez.
2011. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a lányod?

Nem inkább támogatnod kéne, mint tiltani? Akár az életét teheted ezzel tönkre!


/Személyes tapasztalat, ugyanis kapus lennék egy jó csapatban, ha kedves édesanyám nem tiltott volna el tőle/

2011. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Veszélyes? Ha kötél nélkül mászna sziklát, vagy bázisugró lenne, na, arra monhatnád, hogy veszélyes.

A jégkorong nem veszélyesebb, mint a többi. Olyan, mintha korcsolyázna, csak közben egy korongot üldöz.

Támogasd a céljaiban. Ha nem jó neki, abbahagyja.

2011. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Vagány, klassz csaj! Hadd csinálja, ha szereti!
2011. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essen, nem akarom tiltani, csak kíváncsi voltam mások véleményére. Támogatni fogom, ha ő tényleg komolyan gondolja, akkor csinálja.

Egyébként 17 éves, 18 lesz pár hónap múlva.

2011. febr. 27. 19:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Én kiskoromban majdnem minden nap kint voltam a jégen, és szórakozásból jégkorongoztam is már, védőfelszerelés nélkül, hát nem durván, viszont nagyon élveztem.


Én nem vagyok egy nagydarab, ezért engem könnyű fellökni, de eleinte még úgysem durvulnak annyira. Aztán később majd kiderül hogy bírja a leányzó. Mindenesetre nagyon nagy élmény ez a játék. Úgyhogy engedd neki. Nem lesz semmi baja.

2011. febr. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Húúú hát én először fognám a fejem, hogy oldjuk meg, hogy a szomszéd megyében van lehetőség. Kocsink nincs, az edzés meg gondolom délután-este. Sacc 50 km és oda vissza buszozni kicsit necces.


Meg aztán függ a korától is, mert az igazi profik már kicsi gyerekkortól kezdik. Nehéz lesz behoznia, ha egyáltalán be fogja tudni a lemaradást.


Aztán szívnám a fogam a szükséges felszerelés ára miatt is, amit ugyebár mindenképpen meg kell vásárolni, és bizony gyorsan kinövi.


De nálunk szóba került :) 2 éves a kislány az apja bár kosaras, de NHL mániás. S a gyerek is már tudja, a meze alapján, hogy melyik csapat melyik :)


Veszély hát én amennyit ellestem :D

Jó felszerelés van, 18 éves kor alatt kötelező a rácsvédő is az arc előtt. Sokat fog esni kelni, de ne az amerikai meccsekből indulj ki, ahol szinte kötelező a másikat megcsépelni, mert kell a hírnévhez. :)


Vannak gyerekcsapatok Mo-n, irtó cukik beöltözve és boszorkányosan ügyesek.


Én nem félteném az én cseppem az biztos. Csak sajnálom, hogy sem lehetőségünk, sem pénzünk nincs rá, hogy megismertessük vele. (No meg remélem nem is találja ki)

2011. febr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is járok jégkorongozni, lány létemre. Minden sportban van veszély, de az a sportoló, aki igazán szereti, az ennek ellenére is játszik. Gondolj bele, hogy mi lenne, ha senki sem sportolna semmit mert veszélyes!
2012. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!