Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a 15 éves...

Mit szólnátok, ha a 15 éves lányotok bejelentené, hogy terhes?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 16:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim válasza:
30%

19:08-nak igaza van.

A szülői beleegyezés csak akkor kell, ha a kiskorú akarja elvetetni a babát. Ha a lány nem akarja, akkor a szülő nem tehet semmit. Vagy elfogadja vagy kitagadja, vagy megfenyegeti... de nem ő dönt.

2011. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
57%

18:52

Akkor majd 15 évesen fel is neveli!

Vagy ő eldöntheti,h az anyja nevelje az ő gyerekét is??

hmm, hogy is van ez?

2011. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
38%
Természetesen nem kényszerítheti a nagyszülőket hogy felneveljék a gyerekét! Én nem is ezt írtam, csak azt, hogy magára a műtétre nem kényszeríthetik. Persze ez a kérdés azért is bonyolult, mert ha megszüli akkor mi lesz? De még mindig örökbe adhatja, vagy a szülők egyszerűen csak kitagadják ahogy azt valaki írta....
2011. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
84%
Úgy emlékszem volt egy hasonló kérdés,de az a lány 14 volt.Agyonvágnám a lányom....na a viccet félre téve mindent megtennék,hogy elő se forduljon,hogy teherbe esik,vagyis még időben kb 12 évesen leülök vele beszélgetni,felvilágosítom felhívom a figyelmét mindenre, a korai fiúzás,szexuális kapcsolat veszélyeire,és ha nem kerül olyan társaságba normálisan nevelem,és fel világosítom,nem lehet baj.Csak azt tudom mondani vállalja a felelősséget a tetteiért,hordja ki szülje meg és adja örökbe,nem kényszeríteném abortuszra,nagyon megterhelné,testileg,lelkileg,jobban mint,hogy kihordja,meg ne az a bab szívjon a lány hülyeségéért.Csak azt tudom mondani,hogy nem kell 12-17 éves kor között szexelni,mert mindig ott van az 1-2% esély a terhességre,meg úgy gondolom ilyen fiatalon még nem kell szexelni,arra ott van az egész felnőtt élet.
2011. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
53%

20:01, egyetértek! :)

Egyébként lett volna eseményutáni is, véletlen baba, vagy nem is gondoltál rá?

2011. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 ava87 ***** válasza:
89%
Hát ez elég nagy dilemma lenne nekem. Mert arra nem kényszeríteném, hogy elvetesse (amúgy sem tehetném), mondjuk ha nem akarná megtartani, akkor hozzájárulásomat adnám a dologhoz, de fájó szívvel. Próbálnám inkább az örökbeadásra rábeszélni, és tudom, hogy ezért most sokan le fognak pontozni, mert ahogy észrevettem, itt az számít a legdurvábbnak, amit bárki javasolhat, de én akkor is ezt tartom felelősségteljes döntésnek egy ilyen esetben. Persze, ez megviseli az embert, de akkor inkább hordanám a lányomat pszichológushoz, hogy ezt fel tudja dolgozni, de így legalább a baba is esélyt kapna egy jobb életre, és a lányom élete sem siklana ki teljesen egy ilyen fiatalkori ballépés miatt. Annyit még megtennék az ügy érdekében, hogy máshova költöznénk utána, hogy ne vágják egész életében a fejéhez, hogy 15 évesen szült, aztán még örökbe is adta a gyerekét.
2011. júl. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen kiakadnék... utána leülnék vele megtárgyalni az egyetlen normális lehetőséget: abortuszt. Valószínűleg nem ellenkezne, mert azt mondanám, ha nem megy bele, mehet és eltarthatja a gyerekét amiből tudja. Persze nem gondolnám komolyan, de ő ettől biztos, hogy belemenne a dologba.

Aztán a fiú szüleivel beszélnék...

2011. júl. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
87%
Namost: Ha lányom lenne és terhes lenne,először letépném a csávó tökeit,utánna elmennék a Tescoba hátha van akciós pelus meg bébikaja.
2011. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
75%
előző vagyok ha fiú lesz akkor legyen Béla vagy Iván ha lány akkor Olga
2011. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
UTOLSÓ XDDDDDDDDDDIMÁDLAKXDDDDDDDDDDDDDDD
2011. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!