Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a 15 éves...

Mit szólnátok, ha a 15 éves lányotok bejelentené, hogy terhes?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 16:45
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, most már szétacsarodtuk a kérdésedet, írj már valami konkrétumot, kivel történt: a gyerekeddel, a szomszéd lánnyal, veled? Mi lesz a vége?
2011. júl. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


A nőgyógyászomnál olyan rendszer van, hogy félórával a rendelési idő előtt a már ott lévőktől a két asszisztens a két gépre viszik fel az adatokat egy szoba paravánnal elválasztva, mindent lehet hallani a másikról, vizsgáló egy másik szobába! Én voltam ott meg egy 16-17 körüli lány, terhes volt, sírt hogy nem akarja megtartani a gyereket és segítsen neki az asszisztens! Az anyja diktálta az adatokat, a lányra rászólt, hogy ha sz.opni tudott szülni is tud!

Nem kisebbségiek voltak, átlag normális családnak tűntek a váróban!

Az asszisztens annyit mondott, hogy mivel nincs 18 éves így nem dönthet, hogy megakarja-e tartani a babáját vagy sem... 18 éves koráig az anyja felelőssége minden döntése!

Nem tudom, hogy mire volt ez jó?! Lehet szerencsétlen babának olyan élete van amit senki nem kívánna az ellenségének sem, de az is lehet, hogy feléledtek a kislányban az anyai ösztönök! Remélem az utóbbi történt!

2011. júl. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
64%
Sokkot kapnék utána elgondolkoznék rajta hol rontottam el hogy ez megtörténhetett miért nem volt tisztába hogy védekeznie kell. Leülnék beszélni vele hogy hogyan tovább természetesen bármiben támogatnám ha kell vállalnám a gyámságot vagy végig ott lennék mellette az abortusz alatt. Attól mert hibázott még az én gyerekem ott a helyem mellette.
2011. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!