Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért erősködnek a sminkesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erősködnek a sminkesek, hogy lagzira a vőlegények is legyen egy kis sminkje?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 14:48
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk el sem jutott volna a sminkes odáig, hogy a férjemet győzködje a sminkről, én lettem volna az, aki legelőször ellenkezik.
2012. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
60%

Tök mindegy, mit mondunk, aki nem ért hozzá, vagy nincs a keze alatt havi több tízezer fotó, az nem érti :)

Tök más fotó miatt feltenni, sminkesnek is nyilván az a célja, hogy ha lekap titeket valaki, akkor is ha nem profi, ne legyen fénylőfejű férj rajta. Végülis örök emlék.

Utcára én se küldeném benne pasim, vagy dolgozni, tuti ilyen 30asok, vagy fölöttiek vannak kiakadva.

2012. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
25%
Hát ha rám 1 mikrogramm sminket rám akrna rakni azt a sminkest eltakarítanám a bús pi*sába. Már boccs de ez nekem felháborító..
2012. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Lám, milyen törékeny dolog a férfiasság, ha egy kis púder is veszélyeztetni tudja.
2012. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
51%

23:36 hozzászólása támogatva :)

Ha ettől férfi valaki, az gáz :D Nem rajongok megroszexuális pasikért, de szerintem tudnék úgy belezúgni valakibe, hogy van rajta smink valamiért ( pl. táncos). A kisugárzása lenne a lényeg. ( Jó, táncosoknál kicsit más lesz a fej, de annyi szexi táncos pasi van mégis, és FÉRFIASAK)..

2012. aug. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
19%
A bu zik már mindenhová beférkőztek az a baj!Normális férfi nem is venne feleségül olyan műnőt akinek ilyen kérései vannak és úgy leoltaná a sminkest vagy a fotóst,hogy elmenne a kedve a további kérdésektől.
2012. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha ettől lesz valaki b.zi, az már rég szégyen.

És nem vagyok műnő, de nem röhögné ki ha elviselné magán.

2012. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!