Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért erősködnek a sminkesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erősködnek a sminkesek, hogy lagzira a vőlegények is legyen egy kis sminkje?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 14:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
55%
Ennyi erővel akkor az egész násznépnek, lelkésznek stb. is kéne smink , akik szerepelnek a fotókon.Az kamu, hogy a fotó miatt. Egy jó fotós 1 perc alatt javítja, ha valahol fénylik kicsit az arc. Videó más kérdés, azt szerintem a videóssal kell megbeszélni,hogy ő hogy látja. Meg nem minden vőlegény izzadós, szerintem csak problémás arcbőrű férfiaknál indokolt egy kis alapozó v púder de más semmiképp.
2012. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
62%

Jó fotósnak nem gond,egyébként is ezért fizetek,egyszerű képeket bárki megcsinálja...


Párom izzadós,5 perc után már az alapozó az ingére csöpögött volna...

(templomi és polgári után is inget cserélt,annyira nem birja a meleget,éttermben klima volt)

Szerintem ha mondom neki hogy őt is sminkelnék,először kinevet,majd sminkessel együtt mehetek melegebb éghajlatra...

De szerintem sem férfinak való a smink...

szempillaspirál? ugyanmár...szemhéjpúder,szájfény is lgyen?

2012. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
79%
Az én férjem sápadt volt nagyon azért lett sminkelve. A fotós mondta anno, hogy a száját emeljük ki halvány rúzzsal. Pont annyira, amennyire a filmekben szokták. Szerintem megér kétezer forintot, legalább is mi ennyit fizettünk.
2012. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
78%
Szebb sminkel a vőlegény mint nélküle.
2012. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
68%
Nem szeretnék olyan pasit, aki ennyin fennakad.
2012. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
72%
Igenis jobban néz ki sminkelve.
2012. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
60%

Egy jó fotósnak az a dolga, hogy kijavítsa, ha fénylik a bőr vagy hiba van rajta. Minden tisztességes minőségű esküvői fotón végeznek utómunkálatot, elvégre ezért fizetek és nem a szomszéd Jóska csinálja a képeket. Aki meg izzadós az az alapozót is leizzadja, mint ahogyan a nők is. Aki fotózott életében tudja, hogy egy kevéske alapozótól nem lesz jobb a nyers fotó, mintha nem lenne smink.

Én nem erőszakoltam volna rá a férjemre a sminket és főleg nem mondok olyat, ahogy nekem olyan pasi nem is kéne. Remélem akinél esküvő előtt mondta azt a vőlegény, hogy nem kér sminket ott az asszony gyorsan lelépett. Aki meg ráerőszakolta...hát, nincs hozzáfűznivalóm.

2012. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
71%

Azért szerintem ha a kettő közül választani kell, akkor inkább az alapozó, mert az a természetesebb.


Szoktam fotósokkal dolgozni, és többségük sokkal szívesebben veszi, ha kevesebbet kell javítani.


Gondoljatok bele, hogy ha fotózás előtt lepúderezed, sokkal természetesebb, mintha photoshoppal átszerkesztik. Mert mi van, ha a fénylés eltakarása végett eltűnik a fény. Mármint úgy értem, hogy mondjuk balról süt a nap, mindenkit megvilágít balról, jobbra árnyék, a csávónak meg az egész feje egységes, mintha csak odamásolták volna. Vagy eltűntet az arcról ráncokat vagy barázdákat, amiktől teljesen megváltozik a feje.


Nehogy már 5 másodpercet ne bírjon ki, amíg végigszalad a fején az ecset.

2012. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

A hivatalos fényképezkedés az esküvő előtt szokott lenni, nem? Közben gáz lenne órákra elvonulni. Lealapozzák a vőlegényt, elkészülnek a fotók, aztán lemossa ha nem bírja, ennyi. A partyfotókon meg majd kijavítja a fényképész ha kell.


Szempillaspirálról szó sincs remélem, bár elég vicces lehet visszanézni a fotókat ahol a vőlegénynek dús, műszempilla hatású 3D-s szempillái vannnak :)

2012. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
60%
Profi fotózáson is raknak fel néha spirált, és nem úgy kell elképzelni, mint egy női sminket.
2012. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!