Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Párom már a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom már a kapcsolatunk elején közölte többen nem nősül. Járt már valaki így és ha igen lett végül esküvő?

Figyelt kérdés
Hogy tudtatok úgy élni, hogy a párotok nem akart elvenni feleségül?Más boldogságának örül de mivel már elvált így nem akar többet hiába szeretnék azt mondta akkor keressek magamnak valaki mást és, hogy nem a papír tartja össze az embereket
2012. júl. 15. 21:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járok én is. Elvált a párom igaz soha nem kérdeztem tőle, hogy akar-e még újra házasodni, inkább úgy voltam vele, hogy én nem akarok második felesége lenni, hisz mindenki csak úgy emlegetne, hogy tudod a Kis Pista második felesége. De született egy gyerekünk így már szeretném a házasságot, viszont én nem akarok rákérdezni, mert ha mégis elvenne akkor úgyis csak azért, mert én mondtam és nem önszántából. Ha elakart volna venni akkor még gyerek születése előtt megteszi.


Néha viszont kicsúszik a száján olyan, hogy a barátnője vagyok, pl. ha valakinek bemutat akkor nem azt mondja, hogy élettársam hanem a barátnőm. Á ez annyira szánalmas.


Viszont ha második babát szeretne akkor azt már csak úgy vállalom be, hogy előtte feleséül vesz, ha nem akkor egyke lesz a lányunk.


Tény és való, hogy nem a papír tartja össze az embereket, de mégis bensőségesebb egy kapcsolat, ha nem csak élettársak hanem házasok benne a párok.

2012. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elvalt ferfi a parom de mivel ugy tartja ez egy masik kapcsolat ezert most lesz az eskuvonk et ev egyutteles utan.O ugy erzi ha biztos bennem akor megtisztel azzal hogy nem elettarsakent vagy baratnokent kell hogy bemutasson hanem tarskent felesegkent.O is nagyot csalodott a volt kapcsoltaban de ez nem jelenti azt hogy a volt kapcsolat miatt nekem keljen elettarsi kapcsolatban elni.

Ugy gondolom a hazassag egymas megtisztelese azzal hogy egymast valaljuk nyilvanossan is.Garancia nincs de nem is kell az elet nem kiszamithato lehet egy elettarsi kapcsolat utan a szetkoltozes ugyanolyan razos mint egy valas.Az ember nem lat bele a jovobe es ez igy jo kulonben egy csomo jo es rossz dologrol lemaradnank.

2012. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Nálunk a párom volt hibás a volt házasságban:(A felesége még azok után amit tett vissza ment volna hozzá.

Az én párom már aznap mikor megismerkedtünk közölte, hogy babát és esküvőt nem akar.Aztán ahogy teltek a hónapok néha célzott, hogy ki tudja még egyszer lehet össze házasodunk aztán ez annyiba is maradt.Majd pár év után rákérdeztem és azt mondta Ő többet nem nősül, nem a papír a lényeg attól szét lehet rugni a bútort elég volt neki az osztozkodásból kés kanál villa,ha nekem ez így nem jó akkor menjek:(Engem is évek után barátnőként mutat be olyan rossz legalább azt mondaná a párom vagy az élet társam hisz együtt élünk nem sima együtt járás már.Szóval nekem kell döntenem.Jó vele meg minden de nem tudom ennyit nem tudott volna megtenni.Sosem mondta miért nem akar nősülni talán egyszer célzott, hogy nem akar nevetséges lenni(nagyobb a korkülönbség nálunk)de akkor meg a járást miért nem szégyeli:((

2012. júl. 18. 08:28
 24/25 anonim ***** válasza:
45%
Igen, sokszor hallani, h nem a papír a fontos. Tényleg nem a papír, hanem amit a papír jelent: hivatalosan is összetartozunk. Nemcsak a pasim/csajom, aki lehet, h ma még megvan, holnap meg mással járok. Egyetértek azokkal, akik azt írták, egy idő után már kínos, ha barátnőként mutatnak be, főleg, ha már nem a 20-as éveinkben járunk, akkor meg főleg, ha már gyerek is van és családként élünk.
2012. júl. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nézd, ő nem hazudott neked, nyílt kártyákkal játszik az elejétől fogva. Van ez a mondás, tudod, hogy "a nő abban a reményben megy hozzá egy férfihoz, hogy a férfi majd megváltozik, a férfi abban a reményben veszi el a nőt, hogy olyan marad, amilyen volt". Nálatok ugyanez van, csak a házasság szót cseréld benne le járásra vagy összeköltözésre. Amiket tehetsz: 1) keresel másik, nem elvált férfit, 2) belenyugszol, hogy élettárs maradsz, 3) megbeszéled vele, hogy ez neked fontos, és hátha belemegy (de ne nyaggasd), 4) megbeszélitek, hogy mások előtt férjnek, feleségnek nevezitek egymást, ha csak a "barátnő" bemutatás zavar.
2012. júl. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!