Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Párom már a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom már a kapcsolatunk elején közölte többen nem nősül. Járt már valaki így és ha igen lett végül esküvő?

Figyelt kérdés
Hogy tudtatok úgy élni, hogy a párotok nem akart elvenni feleségül?Más boldogságának örül de mivel már elvált így nem akar többet hiába szeretnék azt mondta akkor keressek magamnak valaki mást és, hogy nem a papír tartja össze az embereket
2012. júl. 15. 21:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%

Az én párom is elvált férfi. Amikor megismerkedtünk,beszélgettünk erről.Elmondta,hogy csúnyán vált el,és többé nem kér ebből,így soha nem fog megnősülni.

Komoly lett a kapcsolatunk,és én tudtam már a kezdettől,hogy arra hiába várnék hogy megkérje a kezem. Így nem is foglalkoztam ilyen dolgokkal,hogy házasság.

Mi 15 éve élünk,boldogan,de nem vagyunk házasok. Én nem erőltetem,ő nem változtatta meg a véleményét. El vagyunk így is.

Ha zavart volna,vagy ha álmom lett volna hogy feleség legyek,akkor 15 évvel ezelőtt nem jöttem volna össze vele.

2012. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

Mivel már egyszer örök hűséget fogadott valakinek,ami mégsem tartott örökké,kiábrándult a házasság intézményéből.

Azt,hogy ez megváltozik-e,majd az idő és a különböző élethelyzetek eldöntik.Szerintem ne erőltesd!

34/N

2012. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Megmondta az elején, hogy nem akar házasodni, te így is elfogadtad akkor utólag már ne várd el.
2012. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 tetro ***** válasza:
68%
Az én párom sem akar többen házasodni... De én beérem azzal is, ha ketten kelünk majd egybe.
2012. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Igen elfogadtam.DE mindig ott van a hátha szó:)Bár tudom semmi esély majd 10 év után igen elhagyhattam volna már rég de nem tudtam megtenni.Csak olyan jó lett volna.Persze úgy sem lehet rávenni:(De közben mindig azt mondja ez az élet rendje ez a normális de azzal nem törődik, hogy nekem is olyan jó lenne:(((
2012. júl. 15. 21:59
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

neked miért olyan fontos a házasság?

szüleim több mint 20 éve élnek boldogan, mindketten elvetették a házasság gondolatát, mert a rokonságban a többség házasodott, és mind pórul járt.

2012. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Hát sokszor érezteti, hogy csak barátnő vagyok:(Pl. mikor mondom, hogy a sogornőd így vagy úgy azt mondja ne hasonlítsam már magam hozzá ő feleség én nem..szóval ez is arra utal, hogy szeretnék egyenrangú társ lenni úgy érzem ne tekint annak mikor mondom, hogy együtt élünk X éve élet társaknak számítunk már nem egy sima kapcsolat mát azt mondja az lehet de sosem lesz olyan mint egy házasság ne hasonlítsam már a kettőt ég és föl
2012. júl. 15. 22:05
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

hát, ha érezteti, hogy nem vagy családtag "csak" barátnő, akkor jogosan érzed rosszul magad.


Én egyelőre "csak" barátnő vagyok, de olyan vagyok a szemében, mint a legfontosabb családtag. Mondjuk mi szeretnénk esküvőt, az megint más...

2012. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
34%

"házasság ne hasonlítsam már a kettőt ég és föl"

A házassága tönkrement ti pedig boldogok vagytok. Tényleg ég és föld :)

2012. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hát igen sokáig éltek együtt az biztos.Én már mondtam neki nem kell ide fehér ruha ... elég ha 2 tanúval elmegyünk de nem.(
2012. júl. 15. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!