Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fátyol vagy nélküle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fátyol vagy nélküle?

Figyelt kérdés
Nagyon dilemmázom. Nem tudom fátyollal vagy nélküle legyek az esküvőmön. Én fátyol NÉLKÜL tudom elképzelni magam, de mikor a menyasszonyokat látom (mint ma is) akkor annyira jol néz ki a fátyol, ráadásul akkor nem tudom magam ugy elképzelni h nincs rajtam.

2012. júl. 14. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint hogy valakinek tetszik a rövid vörös frufru-s haj. De az megint más kérdés, hogy jól is áll-e neked, ill. a ruhához.


először válaszd ki a ruhát. Mikor ez megvan, akkor találd ki a frizurádat, majd ehhez válassz fátylat, diadémet, fejéket, stb... Ez legyen az utolsó, amit kiválasztasz.


Ha már megvan a ruha, és a frizura, akkor látni fogod, hogy kell-e fátyol, és ha igen, milyen.


Sok boldogságot!

2012. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

megvan a ruha, megvan a haj. Hófehér ruha, és ilyen haj:


[link]



És mivel félig kiengedett hajam lesz, így ezért gondoltam h nem szeretnék fátylat. Mert hogy kiadok 5 vagy még több ezret, és csak a templomba fogom viselni utána ugyis leveszem....áááá de olyan szép másokon :)))))

2012. júl. 14. 17:38
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Nézd, ennyi erővel azt is kérdezhetnéd, hogy "Szerintetek én szeretem a sütőtököt?"

Vannak dolgok, amiket annak kell döntenie, akiről a kérdés szól. MIért?

1. Nem látjuk az arcod, hogy hogy áll jobban. Azt hiszem ez eleve eldöntött minden továbbit.

2. Nem tudjuk, hogy hogyan éreznéd jobban magad - fátyollal, vagy anélkül, hiszen még te sem tudod, mi honnan tudnánk? EZ is elég "perdöntő" kritérium.


Ne haragudj ha nyers vagyok, de aki már felnőtt ember és férjes asszony lesz, egy ilyen banális dologban illene saját magának döntenie, mert nem gondolhatod komolyan, hogy így, látatlanban meg tudja bárki mondani, hogy NEKED hogy állna valami jobban...

2012. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Én a fátyol nélküliségre szavazók.
2012. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:))))
2012. júl. 14. 19:08
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Ehhez a hajhoz nekem nem illik a fátyol. Meg nekem egyébként is jobban tetszik nélküle.
2012. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki fátyollal és nélküle.A fodrászoknak szokott lenni próbafátyla,csináljátok meg azzal és nézd meg,hogy tetszik-e magadon.Az 5 ezer ft egy esküvőnél már nem tétel.Az,hogy csak fél óráig fogod viselni szintén nem mérvadó.A ruhádat sem hordod 12 óránál többet mégis tizenezreket adtál ki érte.
2012. júl. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én fátyolra szavazok. Nekem hozzátartozik az egészhez. :)
2012. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tettess bele virágokat, vagy akár egy nagyobbat oldalra, ha illik a ruhához.

Én sem vagyok fátyolpárti.

De szép másokon.

Van, ami nekem is tökre tetszik másokon, de magamon nem tudnám elképzelni. Ruhákra gondolok..

"kkor annyira jol néz ki a fátyol, ráadásul akkor nem tudom magam ugy elképzelni h nincs rajtam."

DE ne nézegess akkor fáytolos képeket, hanem virágosakat, vagy simákat ;) :)

2012. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem lesz fátylam, pedig tényleg gyönyörű másokon! Nekem egy nagy virág lesz oldalt a hajamban, az is nagyon dekoratív!
2012. júl. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!