Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen típusú fátylad volt /lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú fátylad volt /lesz?

Figyelt kérdés
rövid/hosszú/kápolna/birdcage stb. A mintára is kíváncsi lennék. :)

2012. máj. 28. 01:25
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
semmi azt akarom majd hogy az arcomat lássák...mindent ami rajta van az érzéseimet :)
2012. máj. 28. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz fátylam.
2012. máj. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hosszú, 3méteres, oldalán csipkézve (megmutatni nem tudom pont azt, mert még nincsen meg)

ja, és nem fogja eltakarni az arcom, mert csak hátrafelé fog lógni


[link]

2012. máj. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen lesz a szeptemberi lagzin:

[link]

Nem szeretem a hímzést, viszont az sem tetszik, amelyik nincs beszegve. A hossza ennek áll legjobban, és különösen tetszik, hogy ilyen vastagabb, fullos tartása van :). Ja, és fejtetőről fog indulni. Ez is fontos kérdés. Sokan konty felett hordják, konty alatt, kontyban... Nekem a fejtetős megoldás tetszik.

2012. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sima fehér, picit váll alá érő, elszórtam vannak rajta pici kövek, az alja fehérrel van szegve.
2012. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. derékig érő lesz, 2 rétegbe hajtva, arcom előtt nem lesz, szélén körbe nagyon finom kis virághímzés van, nem az a hangsúlyos fajta, széle picit hullámos, szegélye nincs, ekrü színű.
2012. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz.
2012. máj. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fenékig érő volt,alja virágokkal volt hímezve!
2012. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha megengedsz egy véleményt: ezt inkább a ruha a te testalkatod és a te elképzelésed határozza meg, de ha kell és igényét érzed segítek hogy mi is illene hozzád
2012. okt. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!