Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az ilyen ruha milyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen ruha milyen típusú lányoknak áll jól?

Figyelt kérdés

[link]


ilyenről lenne szó. nem pont ez, csak ilyen 3szög alakban kivágott tüllös, a tüll fekete lenne.


én 160c, vagyok, jelenleg 71 kiló, de addigra (10hónap) 10et tuti leadok (eddig lement 15 szall menni fog:) )


nekem jól állhat???


2011. nov. 9. 23:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Ülve sok nem látszik belőle.

A felső része kifejezetten nagyobb mellen ÉS vékony derékon mutat jól szerintem.

2011. nov. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Azért is mondom, mert 158 cm vagyok, 48 kg és én is túl vastagnak bizonyultam egy ilyen jellegű ruhához, próbáltam ilyet.
2011. nov. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

homokóra vagyok, 85Ds cicik, most épp 75ös derék de lesz még kisebb...


a teljes képet keresem

2011. nov. 9. 23:31
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Arcod kitakarásával nem tudsz feltenni egy képet az alakodról? A magasság/súly önmagában nem sokat mond, mert az eloszlása és a tónusa egyénenként eltérő.
2011. nov. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen nagyon tüllös, hatalmas szoknyájú ruhák inkább magasabb lányoknak áll jól, mert az alacsony lányokat "összenyomja"..elvesznek benne. Illetve mindenképp vékony lánynak ajánlott, akinek karcsú dereka van.


Próbálj majd meg egyet, és meglátod, h hogy érzed magad benne.. :) Sztem csakis úgy jó ruhát választani!

2011. nov. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

[link]


na valami ilyesmi, mint itt jobbról a 2.

csak fekete tüllel

2011. nov. 9. 23:37
 7/24 A kérdező kommentje:

nem szeretnék olyan habosat, inkább A vonalút, mint amit linkeltem, fazonban az tetszik. tettem már fel menyaruhás kérdést, linkelem onnan a képem:

[link]

2011. nov. 9. 23:40
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de még hányszor teszed fel ezt a kérdést? Már harmadszorra futok bele....
2011. nov. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

ebbe a kérdésbe tőlem biztos nem. a kérdésben linkelt ruhát láttad, vagy amit a válaszba írtam?


a válaszba a testalakatom miatt (volt egy kérés, hogy tegyek képet) került fel kép

a kérdésbe meg azért mert tetszik...

2011. nov. 10. 00:29
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudsz felpróbálni egy ilyet? Így én nem tudnám megmondani. Amúgy nekem ezek az elől kivágott ruhák nem tetszenek, de vedd figyelembe hogy milyen a lábad is. Amúgy az a ruha ami van rajtad az jól áll szerintem:)
2011. nov. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!