Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az ilyen ruha milyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen ruha milyen típusú lányoknak áll jól?

Figyelt kérdés

[link]


ilyenről lenne szó. nem pont ez, csak ilyen 3szög alakban kivágott tüllös, a tüll fekete lenne.


én 160c, vagyok, jelenleg 71 kiló, de addigra (10hónap) 10et tuti leadok (eddig lement 15 szall menni fog:) )


nekem jól állhat???


2011. nov. 9. 23:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
42%

Jaj, de gyönyörű ruha, az egyik legszebb, ami valaha láttam! Fekete tüllel is az lesz. :)

Biztos jól áll majd, ha nem túl gömbölyű az alja.

2011. nov. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
27%

Homokórának a dereka és a csípője közt minimum 25 centi különbségnek kell lennie.


Fordított háromszög alkatra adnám leginkább, mert az vállas, és nincs pánt, ami kiemelné a karokat, és a buggyos alj meg segít csípőt kreálni oda, ahol keskeny van.

2011. nov. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%
én 174 cm magas vagyok és 61 kg, de még én sem merném felvenni ezt a ruhát, mert ehhez nagyon szép karcsú derék kell. Továbbá egy alacsony nőn ez nem mutat jól, mert még jobban törpévé alakítja...
2011. nov. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
12%

nincs is homokóra alakod


a ruha viszont nagyon szép

2011. nov. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

hadd tudjam már, milyen alakom van.

mell 105

derék 73-75

csípő kb. 100-102


Azon a képen, amin én vagyok, van egy 20cm.es sámli a ruha alatt

2011. nov. 10. 08:41
 16/24 anonim ***** válasza:
35%

te most magadnak akarod bizonygatni, hogy jó lesz ez a ruha

rajtad kívül senkit nem érdekel, hogy miben mész férjhez


fölösleges ilyen idióta kérdést feltenni

2011. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
60%
egyes nőknek micsoda problémáik vannak!
2011. nov. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
54%

Mennyit tudsz te szenvedni a menyasszonyi ruhával!!! Elmész barátnővel, anyukáddal, felpróbálod, kikéred a véleményüket, te is látod, hogy jól áll-e, és a szalonban a dolgozók is sokat tudnak segíteni. Ennyi. Egyszerű. Nem kell 8 kérdést kiírni.

Egyébként mindenki írta, hogy amiben vagy ruha, az jó.

2011. nov. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
69%
Az egyenes mellrészű ruhák a kis mellű, vékony lányoknak állnak jól. Egy kicsit is teltebb nőből töltött galambot csinál. Annak, aki megteheti (tehát van szép melle) inkább a V felsőrészűt ajánlják.
2011. nov. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
48%
Én is láttam már több kérdésedet a ruha körül. Teljesen megértelek, hogy ennyit agyalsz rajta, mert nagyon fontos, hogy olyanban menj férjhez ami nem csak neked tetszik, de jól is áll. Na meg az ár sem utolsó. 120at én sem adnék ezért a ruháért! Viszont így, hogy tudod már mi áll jól, nézz körül a neten, mert nagyon olcsó ruhákat is ki lehet fogni. Nekem pl. 25ért lesz olyan ruhám amit nekem varrnak.
2011. nov. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!