Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kis mellű, vékony lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mellű, vékony lányoknak milyen szabású menyasszonyi ruha előnyös? Linkelnétek is?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 17:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Nekik a legjobb , akármit felvehetnek. Akármit ami tetszik
2010. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz, egy melyebben dekoltalt ruha nagyon nevetsegesen nez ki rajtuk..
2010. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
31%
Simán fölveheti egy push up melltartóval.
2010. máj. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
75A-s mellméretű, 165cm magas, 55 kg-s vagyok, szivacsos mídert, plusz alá melltartót vettem fel, tökéletesen állt szerintem, és mások szerint is egy klasszikus abroncsos ruha. A felsőrész asszimetrikus felsővonalú, szűk, vállnélküli volt. Kicsit megpótoljuk azt, amit az Isten adott, és tökéletes, bár így szülés után megpótolta a mellméretemet. Linkelni nem tudom hogy kell, de ha megírod az email címed elküldöm egy esküvői fotómat.
2010. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Rajtam ilyen volt:

[link]


Én is vékony magas kis mellű vagyok és ez nagyon jól állt nekem. Mindenképp olyat válassz ami esetleg mellben redőzött vagy valahogy ki van emelve hímzéssel egyebekkel. Nekem a nyakbaakasztós nem állt jól sem a két részes. Ez viszont tökéletes volt!

Amugy eladó a ruhám ha érdekel, keress meg priviben.

Minden jót Neked!

2010. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, valami ilyesmi is jó lehet:

[link]

2010. máj. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

" Palásti Andrea: Az esküvő 1999 c. könyv

Túl vékony menyasszonyok:

Mostanság ez kimondottan divatos. Ha véletlenül mégis zavaró lenne, válasszuk azokat a fazonokat, amelyek a túlsúlyos aráknak nem állnak jól. Kimondottan szélesítenek például a fodros ruhák, a puffos ujjak és a fehér szín eleve. Amennyiben a karcsúsághoz kicsi mellbőség is párosul, a ruha fazonja ne a dekoltázst hangsúlyozza. Egyébként sokszor még normál mellbőségnél is ajánlott ún. mellemelő betétet vagy esküvői ruha alá való fűzőt használni. Szebb lesz tőle a ruha tartása és még csinosabb az ara."


Saját véleményem az, hogy ne egy testhez simuló ruhát válasz, hanem inkább abroncsosat, és lehetőleg ne az alján van egy karika és kész típusból, szerintem választhatsz pánt nélküli ruhát is, de ne legyen dekoltált, tehát teljes mértékben takarja el a mellet. Mondjuk ehhez azt is kéne tudni mennyire kicsi a melled, mert egy B kosarason nagyon jól lehet segíteni, de van akinek szinte abszolút semmi melle, az már nehezebb úgy, mert nincs mit felnyomni...

2010. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
kb semmilyen xDD
2010. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17.42! A képen szereplő ruha nagyon jó tényleg!!
2010. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Hű, köszönöm a sok választ! A képen levő ruha nagyon szép, ez tényleg előnyös lenne nekem :)

Amúgy a mellméretem 75 A és B közt ingadozik, de push-up melltartóval egész jól felnyomható ez a kis semmiség is...

2010. máj. 21. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!