Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Párom már a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom már a kapcsolatunk elején közölte többen nem nősül. Járt már valaki így és ha igen lett végül esküvő?

Figyelt kérdés
Hogy tudtatok úgy élni, hogy a párotok nem akart elvenni feleségül?Más boldogságának örül de mivel már elvált így nem akar többet hiába szeretnék azt mondta akkor keressek magamnak valaki mást és, hogy nem a papír tartja össze az embereket
2012. júl. 15. 21:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
88%

Háááát...ha így érezteti veled, az abszolút nem arra utal, hogy téged ez mennyire boldoggá tesz.

Elég gerinctelen egy viselkedés ez a részéről, hogy "csak" barátnőnek tekint.

Nem tudom, hogy együtt éltek e, de ha igen, akkor ne csináld meg a házi munkát, ne főzz neki kaját. Ha felhánytorgatja, akkor mond meg neki, hogy ez nem a "csak barátnő" dolga.

2012. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Együtt élünk.Igen sokszor szoktam én is vissza vágni ezzel:)De akkor Ő is jön, hogy akkor ha nem csinálom meg ezt vagy azt akkor nem muszáj itt lakni:(Szóval elég makacs egy ember.(
2012. júl. 15. 22:17
 13/25 anonim ***** válasza:
87%
Hát ne is haragudj de ez a rákontrázás a részéről, hogy akkor nem muszáj ott laknod... Egy szexre fogható bejárónőt akar magának, vagy mi?!
2012. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
96%
amilyennek leírtad a párodat, engem még a legkevésbé az zavarna, hogy nem akar esküvőt...
2012. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is elvált férfival találtam meg a boldogságom. És itt jön a hatalmas, piros betűs DE: neki a TÁRSA vagyok másfél év után és közel sem a barátnője. Ő nem fél újraházasodni, mert nagyon világosan érzi a mi is a volt nejével való kapcsolata közötti hatalmas különbséget.

Szóval, Kedves Kérdező, itt nem azzal van a baj, hogy egy évtized után nem akar a fickó elvenni, hanem, hogy egyáltalán nem tisztel és nem vesz komolyan Téged.

Remélem ezt érzed Te is és hamarosan lépsz!

Sok sikert!!


23N

2012. júl. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Az én párom is elvált,meg is mondta az elején,hogy nem akar újra nősülni.Hát választhattam,hogy vele maradok e vagy sem.Vele maradtam,együtt élünk,teljesen úgy viselkedik,mintha férj és feleség lennénk :))

Amúgy lehet,hogy a párom egy 2 tanúsba benne lenne,de de nem erőltetem,így is jól meg vagyunk.

2012. júl. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi 7,5 év után házasodtunk össze, de előtte mindig mondta nekem, h én papír nélkül is olyan vagyok neki, mint a felesége, (úgy is kezelt) és családtagnak számítok az elejétől.

Ha ennyire nem akar házasodni, sose fogod tudni rávenni. Ha neked meg ez fontos lenne, akkor ne rendeld alá magad az ő akaratának, állítsd választás elé. Ha elenged, nem is szeretett igazán.

2012. júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam már rá ha évek után választás után is azt mondaná inkább menjek mint a házasság akkor tényleg gond, hogy ekkora dolgot nem tud megtenni:((Amúgy nagyon rendes meg minden de vannak dolgok mikor ilyen:(Talán akkor ilyen fura mikor az ő szemébe úgy viselkedek mint egy feleség és akkor le állít,hogy Pl: a felesége nem kérdezte meg az elmúlt X év alatt, hogy hova mész mikor jösz nem hogy én:(Azt mondta nem ijed meg az egyedül léttől sem maga ura lesz azt csinál amit akar majd...meg talál ő nőt aki majd elfogadja így is:((
2012. júl. 16. 09:43
 19/25 anonim ***** válasza:
89%
Itt tényleg nem a házasság gondolatával van a baj. Azzal, ahogyan bánik veled, na inkább az aggasztó. Nem tisztel eléggé. Szerintem nem is szeret. :(
2012. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó kommenten ledöbbentem.Szerintem sem szeret eléggé.
2012. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!