Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Harisnyakötő kérdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harisnyakötő kérdés?

Figyelt kérdés

Tiszta gáz vagyok, de leírom ezt, mert nem tudom mi legyen.

Van egy harisnyakötőm. Esküvői ruha alá lenne de van egy kis gond. Fekete.


Már minden eszembe jutott. Kifehérítem, vagy felveszem úgy feketén, ugysem látszik.


Gáz vagyok szerintetek?Most mit tegyek. Újat nem vennék. :(



2012. júl. 14. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
mi a fenének a harisnyakötő? kell olyan fénykép, amin a párod foggal húzza le rólad? tiszta giccs. pffff
2012. júl. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Ne próbáld kifehéríteni, mert kidobhatod. Mégis vegyél inkább egyet, estleg kérj kölcsön. Feketén meg fel ne vedd!!!
2012. júl. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Kérj egyet vagy vegyél újat. Amúgy meg látszik ruha alatt? Miért lenne gáz? nem látja senki
2012. júl. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Kérj kölcsön egy kék színűt. Így meg van a valami

kölcsön, valami valami kék... is.

2012. júl. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Cseréld el a vaterán. Teszveszen vagy valahol.
2012. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Először köszönöm a válaszokat!


Kedves ELSŐ. Az én esküvőm pont nem a giccsről szól. Ezt kikérem magadnak. Másodszor, a ruhám olyan, hogy muszáj vagyok a harisnyakötös változatot felvenni. De úgy látom, te a bunkóság nagymestere vagy. Ha valaki harisnyakötőt vesz fel az giccses? Akkor majdnem mindegyik esküvő giccsparádé. Nevetséges vagy.

2012. júl. 14. 20:41
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha úgysem látszik a harisnyakötő a ruha alatt,akkor miért kell felvenni a ruha miatt? Csak a kék színűnek látom értelmét,ha valaki babonás,de a fekete,csak azért,hogy legyen,szerintem felesleges.
2012. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem veszel egy fehéret?
2012. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
A Tescoban egy F&F márkájú harisnyakötőért múltkor 800 forintért jutottam hozzá leárazva. A szivárvány minden színében volt kb., biztos találsz fehérben is. Én pirosat vettem mert olyanom még nem volt, és illett az új fehérnemű szettemhez, amivel megleptem a párom, így konkrétan nem emlékszem rá, hogy láttam-e fehéret, de 100%, hogy van. Ennyit szerintem rá lehet szánni, de még akár 1500 forintot is. A feketét ne vedd fel fehér ruha alá, akkor se, ha nem látszik át. Én borzalmasan érezném magam egész nap miatta, hogy össze nem illő ruhák vannak rajtam. Pl. fehér póló alá sem veszünk fekete melltartót, vagy fehér nadrág alá fekete bugyit. Még akkor sem, ha farmer nadrág, és nem látszana amúgy át... A fehérítéssel ne próbálkozz. Ja és ha esetleg Tescoban nem találsz, akkor ott vannak még a piacok és a kínai üzletek. Tömve vannak fehérneműkkel, többek közt harisnyakötővel is, meg merném kockáztatni, hogy 500 forintból megoldod a problémád.
2012. júl. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a harisnyakötőt ezért nem is veszek fel. Nálam kizárt dolog.
2012. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!