Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek ki segít az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek ki segít az esküvői szervezésben?

Figyelt kérdés
Kicsit rosszul érzem magam. 1 hónap és lagzi, de a párom és én szervezzük. Ez nagyon jó, de az elején azt hittem a barátok közül (2-3 ember) is nagyon izgatott lesz. És nem. Mintha le se szA ...r...nák az egészet. Sajnos nem értem miért. :(

2012. júl. 15. 15:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lefoglalja őket a saját problémájuk biztos...:/
2012. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

igen jó tudom. csak egyszer van ilyen az ember életébe. és olyan jól esett volna. :(

eleinte hivtam öket vagy irtam interneten, csoportot hoztam létre, de maguktól nem irtak oda. semmit. csak ha én irtam, mindenkinek annyi votl a válasz jo ez vagy jo az. ha a ka...kimat rakom oda az is jo. maguktol semmit sem irtak. és ez fáj.

2012. júl. 15. 16:04
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kértél segítséget? Mert nekem eszembe nem jutna, hogy a barátnőmnek segíteni kellene az esküvővel kapcsolatba, mert mindent ő akar csinálni.
2012. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Elhiszem.

Nekem is szarul esik, hogy segitek, ha tudok, de még annyit se kapok, hogy kölcsönkapjak valamit, mert nekik így kényelmesebb....főleg amilyen hangnemben közölte az illető ezt velem.

És amugy meg talán azért, mert nem érzik át a helyzetedet. :/

2012. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
kértem igen. válasz: mindenben segítünk amiben kell. de ez volt 1 hónapja azóta meg sem mozdul, fel sem hív semmi, hogy esetleg mizu, hogy álltok. semmi. :S
2012. júl. 15. 16:08
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondták, segítenek amiben kell. Szóltatok nekik, hogy miben kell? Én magamtól biztos nem ugranék, hogy "na, Marikám, akkor szaladjak-e virágért?". De ha felhívsz és megkérsz rá, hogy kérlek gyere el velem kiválasztani a virágot és rendeljük meg együtt, akkor nagyon szívesen mennék. Ez csak egy példa volt természetesen. Bármiben segítenék én is, ha megkérnének rá KONKRÉTAN, hogy miben kell. Az addig szép és jó, hogy megbeszéltétek, hogy kéne segíteni, ők meg mondták, hogy oké. De nehogy már még ők hívogassanak lépten-nyomon, hogy akkor miben kell segíteni...
2012. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

1hónap múlva lagzi,de a párod éd ti szervezitek.miért kinek kellene?

Ha egy hónap van,akkor elvileg már minden le van szervezve!

Miben várnál segítséget?

Ez nálunk is úgy volt,ahogy már itt írták, hogy mindent a párommal intéztünk,ha valahova ő nem tudott jönni,akkor felhívtam anyut vagy a barátnőmet,vagy unokatesómet és jött velem valaki. De azt nem is engedtem volna, hogy bármit más intézzen,vagy más döntsön helyettünk bármiben is.

2012. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
én szervezem, a párom segít. szerintem ez a természetes. a barátok unnepelni jônnek, nem az ô dolguk a szervezés 1 percig sem.
2012. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én akitől segítséget kértem azt maximálisan konkretizáltam, pl. anyumat felhívtam, hogy ekkor kéne menni virágpiacra, gyere velem, ha ráérsz, tesómat megkértem, hogy vegyen ennyi üveg pezsgőt, apumat megkértem, hogy ekkor meg ekkor menjen el párom szüleimért ide meg ide. Csak akkor tudnak segíteni a barátaid rokonaid, ha pontosan megmondod neki, hogy mit, mikor hogyan csináljanak.

Egyik barátnőmnek felajánlottam, hogy segítek, bármi volt hívott, hogy menjek dekorálni, vigyek ezt meg azt, magamtól nem hívogattam, tudta, hogy ha kell hívhat. Szóval biztos nem rosszindulat, csak mondani kell nekik.

2012. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Tudni kell KÉRNI a barátoktól is. Nálunk még elég messze van a nagy nap, legalább 2 év...mégis már kiosztottam poénosan a barátaimnak ki mit csinál, ki milyen "posztban" lesz majd... Biztos, hogy így is lesz....


Ha nem kérted meg őket, talán még most sem késő:)

2012. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!