Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nőőők, hozzátok szólnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőőők, hozzátok szólnék, esküvő után kit tart el a férje?

Figyelt kérdés
A terhességet megértem, aki nem terhes az írjon!!
2012. júl. 14. 21:12
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%
Ja, a nyelvtanulásról annyit, hogy idegen nyelven nézek filmeket, és olvasok. Éppen a harmadik idegen nyelvbe kezdtem bele.
2012. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Bocsánat,h beleszólok, de úgy éreztem,h ez kívánni valót hagy maga után , erről egy híres , bölcs idézet jut eszembe:


Végezhet valaki a legjobb egyetemen, sőt a fejében tárolhatja a világ összes enciklopédiájának minden adatát, ha nem képes ezt a tudást megszervezni és tettre váltani, akkor semmit sem ér, sem neki, sem a világnak.

/Napoleon Hill/

2012. júl. 15. 21:57
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Ja, pont ez az. Oké, hogy tanultál, de nem érzed azt, hogy ezt a tudást használjad is? Remek, hogy sportolsz meg miegymás, de... Hát szerintem így kárba vész a szellemed idővel.


Az jó, hogy idegen nyelven olvasol és filmezel de beszélgess is! A verbális használat a legfontosabb az idegen nyelvben.

2012. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem tart el ugyanúgy dolgozok, mint ő. Persze a pénzt mindig leadja nekem, hogy csekkeket meg vásároljak belőle, de marad nála is.
2012. júl. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy vicc:

"Én sem ülök egész nap itthon. Kocogok, túrázok, moziba, színházba, kiállításokta járok, és rengeteget utazok."

Mindezt megteszem én is, de NEM EGYEDÜL, HANEM A CSALÁDDAL, és munka után vagy hétvégén. Szégyellnék moziba és színházba járni, úgy, hogy a Párom dolgozik, a gyermekeim meg a suliban koptatják a padot. Ez undorító.

Mi mindketten dolgozunk, munka után megfőzök, a mosógép kimos, és én sem szakadtan várom haza a Párom, és igenis boldogok és kiegyensúlyozottak vagyunk, kikérem magamnak az összes dolgozó nő nevében, hogy a családunk boldogtalan lenne, csak mert mi is keresünk! (És megjegyezném, hogy van időm kozmetikába járni így is, sőőőt sportolni együtt járunk a Párommal! :-)

Jah, és igen, ahogy előttem írták már, én is büszke lennék ennyi tanulmányra, diploma, nyelvvizsga, főleg, ha hasznomra lennének, vagy a társadalom hasznára...

Kedves Kérdező, mint kiderült a válaszomból, mi mindketten dolgozunk. Átmenetileg tudom, csak elképzelni, hogy eltartsanak, amíg épp állást keresek. Hosszú távon hasztalannak érezném Magam...

2012. júl. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem ennyire fekete és fehér ez a kérdés. Lehet valaki úgy eltartani, hogy NEM AKAR dolgozni. Na, azt én nem viselném el, haszontalannak és feleslegesnek érezném magam. Azzal nem tartanám magam egynerangúnak, hogy itthon sütök-főzök takarítok. És más az is, ha pl valakit kirúgnak, és ÁTMENETILEG nincs jövedelme, így kvázi a férje tartja el. Hát ilyen volt nálam is, sajnos, és nagyon pocsékul viseltem. És ugye a harmadik, amikor GYEDen - GYESen van valaki .(Én most ez utóbbihoz tartozom),de így sem találom a helyem. Én azt tartom normális állapotnak, ha dolgozhatok.
2012. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
85%
Azért mert valaki terhes, vagy otthon van a babával, nem feltétlenül tartják el. Én is itthon vagyok a lányommal és ugyanannyi pénzt kapok, mint a fizetésem volt. Szóval nem vagyok eltartott.
2012. júl. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgozom, ha majd összeházasodunk is ugyanez lesz, otthon is mindketten elvégezzük a feladatokat.

Elég szomorú, ahol munka után még a nőre szakad minden háztartásbeli munka és a gyerekek is, kérdem én a kedves férj addig mit csinál?

Ideális esetben mindketten dolgoznak és az otthoni munkából is mindketten kiveszik a részüket, a gyerekekkel tanulni és őket nevelni sem csak a nő dolga.

2012. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!