Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nőőők, hozzátok szólnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőőők, hozzátok szólnék, esküvő után kit tart el a férje?

Figyelt kérdés
A terhességet megértem, aki nem terhes az írjon!!
2012. júl. 14. 21:12
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%

jól van, higgadj le! Ráléptem a tyúkszemedre? :)

A harmadik diplomámat fogom megszerezni jövőre, mellette 2 felsőfokú nyelvvizsgám van. Bármikor kaphatnék jólfizető állást, de mivel a párom nagyon jól keres, így közösen döntöttünk úgy, hogy itthon maradok.

Nem meresztem a se**em, bár megtehetném. Tanulok, sportolok, festek, és játszom gitáron, és zongorán. Mert van időm rá. :)

2012. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
36%
Azért megint furcsán fordult a "divat".Régen természetes volt hogy a nőt és a gyerekeket a férj tartja el .A feleség meg otthon mosott-főzött -takarított.Most szinte szégyen ha egy nőt eltartanak .Dolgozzon de a házimunka csak megmaradt nekünk.Ezt biztos megint egy férfi találta ki.Én Semmi kivetni valót nem találok abban ha eltartja a nőt a férfi.fORDÍTOTT ESETBEN A NŐ IS ELTARTANÁ A FÉRJÉT NEM?
2012. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Kedves nő társaim, köszönöm a válaszokat, s én is nő lennék, és azért vetettem fel-e kérdést, mert szerettem volna tudni,hogy vélekednek a helyzetről, vagy kik,hányan azok akik ebben részesülnek.

De most,h jobban kifejtettétek a témát azért elgondolkodtató,h melyik a boldogabb, elviselhetőbb állapot:

-Egy nem dolgozó feleség, aki mindig mástól függ, és az állandó szorongás,h mi lesz ha elhagyna.?

(Persze mindenki boldog házasságban, vagy a közeli állapotban él, mint ahogy a válaszokban leszűrhető.)

-Vagy egy dolgozó feleség, kockáztatva az elhidegülést, és az elhanyagoltság érzését, ami az egyik legfőbb ok a válások ranglistáján.

Persze, a gyerekekért mindent, ez az állandó szlogen!(akinek van)

2012. júl. 15. 14:42
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdést vetettél fel,ez szerintem az egyik legnehezebb dolog,megtalálni az egyensúlyt.Ne legyünk igénytelenek,akik csak otthon ülnek, a pénzt pedig a férj hozza haza és ne is legyünk leterhelve,nehogy rámenjen a kapcsolatunk.Ma úgy hiszem,ha valaki sokáig nem dolgozik,még ha van is végzettsége,de nincs tapasztalata,nehezebben kerül vissza a munka világába,ha esetleg rászorul,arról nem is beszélve,hogy közben öregszik.Nem tenném fel az életemet egy fizetésre,akkor sem,ha megtehetném,mert az mindig kockázatos.Férj meghal,elhagy,akkor végem.

A munka melletti család összetartás nem könnyű dolog,de nem is lehetetlen.Ehhez viszont olyan férj kell,aki nem elvár,mint az otthonülő esetében,hanem segít.Ilyet kívánok mindenkinek.

2012. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%

Az ember nem adhat fel mindent. Ahogy írtam, htb vagyok, de ha úgy adódna, nagyon jó végzettségeim vannak, és könnyen megállnék a lábamon.

Az ember nem érezheti úgy, hogy anyagilag függ a férjétől.

2012. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszú évekig vagy htb,végzettségtől függetlenül nehezebben fogsz munkát találni,mert lesz 100 másik olyan ember,aki fejlődött ezalatt,van tapasztalata és fiatalabb is.Ne vedd készpénznek,hogy diplomával a zsebedben biztosan felvesznek,ha 10 évig semmi mást nem csináltál csak jógáztál.
2012. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
12%

Én úgy veszem észre, hogy sokaknak savanyú a szőlő. :)

Én nem állítottam, hogy borzasztó dolog dolgozni, és az a nő, aki dolgozik, az bukott feleség és anya. Én csak azt mondom, hogy nekem (ismétlem: NEKEM!), ez a legideálisabb.

A megélhetés miatt meg ne aggódj. Ha a férjem sem dolgozna, még úgy is vígan elleszünk.

2012. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Ebben igazad van.NEKED ideális ez az életforma,én megkattanék,ha nem csinálhatnék semmit.A savanyú a szőlőt nem értem.Ha saját bevallásod szerint is csak neked jó ez az életforma,akkor miért irigyelne téged más a láblógatásért. :) Dehogy aggódom a megélhetésedért.Ha először is gazdag férfit fogtál ki,akkor gondolom másodszor is menne.
2012. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Minek jártál és jársz most is egyetemre, ha nem használod a tudásod? El nem tudom képzelni, hogy az a dolog, amit kitanultam, parlagon heverjen! Pláne úgy, hogy azért tanultam, mert érdekel.


A nyelvtanulás hasznos dolog, de ha nem használod - ideális esetben - napi szinten az idegen nyelvet, akkor leül a tudásod, és az nem jó.


Szerintem a mai világban egy nő nem hagyatkozhat a férjére megélhetés szempontjából, mert bármikor beüthet a ménkű, tönkremehet a házasság, és akkor nincs biztosíték, amivel legalább az első időket kihúzza az ember. Ma meg azt gondolni, hogy kapásból találsz munkát, kissé naiv dolog.

Persze, ha vannak fejes ismerősök, akkor le van zsírozva a dolog, de én úgy vagyok ezzel, hogy azért kapjam a munkát meg, mert én vagyok a legrátermettebb az elvégzésére, ne azért, mert a főnök a haverom.


Szóval az, hogy az egyik fél keres, a másik meg nem, az lutri dolog.

2012. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%

Azért jártam egyetemre, mert tanulni akarok. Az ember a tudással több lesz. akkor is, ha nem dolgozik vele.

Azt nem írtam, hogy csak nekem jobb ez az életforma. Elfogadom, ha más nem tudna otthon ülni, de nem vagyunk egyformák.

Én sem ülök egész nap itthon. Kocogok, túrázok, moziba, színházba, kiállításokta járok, és rengeteget utazok.

Elég gyöpös az, aki azt gondolja, hogy egy htb otthonkában toporog a konyhában. Pont ellenkezőleg. Sok időm van mindenféle programokra.

És a család a legfontosabb. És az, hogy együtt vagyunk. Nem tudnám megtenni, hogy azért nem foglalkozok a gyerekeimmel, mert éppen be vagyok osztva műszakba.

2012. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!