Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nőőők, hozzátok szólnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőőők, hozzátok szólnék, esküvő után kit tart el a férje?

Figyelt kérdés
A terhességet megértem, aki nem terhes az írjon!!
2012. júl. 14. 21:12
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
36%

#10

Én nem mondom, hogy munka mellett nem lehet az asszony jó HTB, de ha nem dolgozik, akkor kevésbé fáradt.

Reggel megy a férjem dolgozni, meg a gyerekek suliba. Utána jógázok egy órát. Aztán házimunka, ami van. 2 körül jönnek a gyerekek, tanulunk, majd játszanak. Én letusolok, ha kell hajat mosok, ledobom az otthoni "melós" cuccot, és valami nőcisebbet veszek fel. Így fogadom a férjem meleg vacsival. Eszünk, majd a gyerekek lefekszenek, mi meg romantikázunk.

Hétvégére előre főzök, így akkor csak együtt vagyunk, semmi meló, suli.

2012. júl. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
75%
Akit ez kielégít azt nem lehet meggyőzni,hogy az élet ennél sokszínűbb.
2012. júl. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
80%

Van, akinek a család a kiteljesedés, ne vegyük el tőle.:)

De nekem is fura.

2012. júl. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem is sokkal kiegyensúlyozottabb a család, ha a nő otthon van , minthogy 10 óra munka után még nekiáll főzni mosni, stb, a gyerekkel való foglalkozásról nem is beszélve... én sokkal boldogabb lennék, ha nem kéne gürcölnöm, az tuti. De van aki sokat tanult és olyan szakmája van, azt is megértem ha dolgozni akar.
2012. júl. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
65%
nekem még nem férj, csak októbertől lesz, addig itthon élünk szülőkkel (aug. végén költözünk) de februárban lesz csak diplomám, addig ő fog...
2012. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
65%
Férjem dolgozik, én most vagyok egyetem első évében.
2012. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
66%
ne haragudj, de én ezt amít írtál kedves háztartásbeli, MUNKA MELLETT megcsinálom. MINDENT, amit írtál. és sztem nem vagyok egyedül. szóval nem kell ennyire nagyra lenni magaddal.
2012. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
0%

17!

Nem kétlem, hogy munka mellett is meg lehet csinálni, csak majd nézd meg magad, meg a férjed, meg a házasságod, meg a gyerekeid 15 év múlva, és utána nézd meg minket!

Kiegyensúlyozott, boldog, csinos, ápolt vagyok. Rengeteg hobbira és tanulásra is van időm, nem csak a családra.

:)

2012. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
77%
miért, szted csak az lehet kiegyensúlyozott, boldog és ápolt aki nem dolgozik?? úristen, mindjárt falnak megyek tőled. h lehet vki ennyire nagyképű?? arra vagy ennyire büszke, h baromira eltartanak téged, és egész nap csak mereszted a seg.ged meg jógázgatsz? én sokat tanultam, és göriztem az életben, h NE tartson el férfi. van egy remek munkám, amit imádok, egy férjem akit imádok, és egy gyönyörű gyerekem. egészségesek vagyunk és boldogok. nem szakadtan várom haza a férjemet, és mindig meleg étellel várom haza, hiába dolgozom én is. és hidd csak el, h így még tökéletesebb az életem, mint a tiéd, mert az én napom nem csak abból áll, h manikűröshöz járok, hanem én ELÉRTEM VALAMIT AZ ÉLETBEN!!
2012. júl. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim válasza:
85%
13:04-es, teljes mértékben igazad van!
2012. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!