Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha most ősszel, jövőhét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most ősszel, jövőhét szombaton szeretnénk esküvőn kinti képeket készíteni, akkor milyen képek készülnének?

Figyelt kérdés

Párom mondta, hogy számoljunk azzal, hogy nem lesz szép zöld a háttérben a táj, s sok falevél lesz a fűvőn. S nem lesz olyan szép, mint nyáron.

A műtermiben gondolkozunk még. Csak nem tudjuk melyikkel járnánk jobban. Ha műtermit csináltatunk, kinti így is úgy is lesz, mert testvérek fotóznának, de ők elég rossz minőségű képeket szoktak csinálni, vagy be remek a kezük vagy több a táj, mint mi, s én kintit mindenképp szeretnék. Ez nekem nem gond, csak párom mindig szóvá teszi, hogy milyen rossz képeket készítenek s tart tőle, hogy nem fog jól sikerülni. Viszont én arra gondoltam, ha van műtermi, az tuti jól sikerül, s nem kell számítani arra, hogy rossz lesz az idő. S kapkodni kell. Ha kinti fotózást választunk, akkor nem lesz műtermi. A műtermi árban 20ezer s benne van 24 kép, 12 beállítással, s a 12 beállításból 2 kép készül.

A kinti kép 25 ezer s 20 db kép 20 darab beállítással készül.

Kérdés, hogy milyen a táj? Műteremmel jobban járnánk? Megkockáztatva ha összejönne a kinti fotózás, nem biztos, hogy profi képek készülnének?


2010. okt. 7. 13:46
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

Sajnos most már nemcsak az idő miatt izgulok, letört elől a fogam, s mivel másfél hete volt tömve, s 14 évesen azt cysztára műtötték, sajna választanom kellett vagy 50ezres műanyag vagy 60ezres polcerán fog között:(

Jókor jött. Most csak reménykedek h megjöjjenek jövőhét péntekig. Szóltam h esküvőm lesz, így ma tört le, ma elvállalt a doki, de csak csütörtökre lesz kész a fog korona:( De ha nem jó, akkor péntekig várnom kell. Szombaton meg esküvő

2010. okt. 8. 21:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!