Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha most ősszel, jövőhét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most ősszel, jövőhét szombaton szeretnénk esküvőn kinti képeket készíteni, akkor milyen képek készülnének?

Figyelt kérdés

Párom mondta, hogy számoljunk azzal, hogy nem lesz szép zöld a háttérben a táj, s sok falevél lesz a fűvőn. S nem lesz olyan szép, mint nyáron.

A műtermiben gondolkozunk még. Csak nem tudjuk melyikkel járnánk jobban. Ha műtermit csináltatunk, kinti így is úgy is lesz, mert testvérek fotóznának, de ők elég rossz minőségű képeket szoktak csinálni, vagy be remek a kezük vagy több a táj, mint mi, s én kintit mindenképp szeretnék. Ez nekem nem gond, csak párom mindig szóvá teszi, hogy milyen rossz képeket készítenek s tart tőle, hogy nem fog jól sikerülni. Viszont én arra gondoltam, ha van műtermi, az tuti jól sikerül, s nem kell számítani arra, hogy rossz lesz az idő. S kapkodni kell. Ha kinti fotózást választunk, akkor nem lesz műtermi. A műtermi árban 20ezer s benne van 24 kép, 12 beállítással, s a 12 beállításból 2 kép készül.

A kinti kép 25 ezer s 20 db kép 20 darab beállítással készül.

Kérdés, hogy milyen a táj? Műteremmel jobban járnánk? Megkockáztatva ha összejönne a kinti fotózás, nem biztos, hogy profi képek készülnének?


2010. okt. 7. 13:46
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

A kintitől az eső miatt is tartok. Bérelt is lesz a ruhám attól is tartok, meg a sminkem se lesz vízálló, mert sminkes szerint azt csak erős színekből tudná összeállítani. Erőset én se szeretnék, s szólt is h kismamának nem állna jól. Voltam próbasminken, s elég hamar lejött, s az eső lemosná nagyon.

Akinél esett az eső, milyen minőségű lett a kép? Hol készült? S ott kb mennyi órát töltöttetek? Hogyan zajlik egy ilyen fotózás?

2010. okt. 7. 14:24
 12/41 A kérdező kommentje:
A képünk jó képeket készít, majdnem olyan jó mint egy profi fotósé, remegés gátlóval felszerelt, csak a hugaim néha nem figyelnek, s több a táj, mint mi az általuk készített képeken Mindkettőre már írtam, hogy nincs pénz, mert ami a nagyra volt eltéve, leköttettük házra s azt nem szeretnénk emiatt felbonttatni. Csak a budapest jöhet szóba, városliget, margit sziget. Mivel autónk sincs, s taxival nem szeretnénk Gödöllőre s más helyszínekre kimenni. Meg arra nem is vagyunk járatosak. Úgy gondoljuk, itt is lehet jó képeket készíteni. A műterem meg a hivatal mellett van.
2010. okt. 7. 14:29
 13/41 anonim ***** válasza:

A szabadtéri képeknek is megvan a maga varázsa! Örüljetek neki hogy ősszel lesz a fotózás, ilyenkor produkálja a legcsodálatosabb szineket a természet, méghogy nem olyan szép mint nyáron ááá! Nyáron szenvednétek a nagy melegtől, leizzadnátok, hunyorognátok, csillogna a bőrötök, most ilyen probléma nem lesz. Csak az eső ne essen - de az épp nyáron is bármikor eshet!

Nekünk még 1 hónap múlva lesz de akkor is lesz szabadtéri ha épp nem zuhog egész nap az eső, az mégiscsak más!

A műtermi képek szerintem bénák, túl mesterkéltek, de végül is ez izlés dolga.

12 képért 20ezret furának tartok, nekünk 70ezer lesz a fotós de az egész szertartást, lagzit is lefotózza, és 5 óra hosszán keresztül beállitott fotózás is lesz legalább 2-3 helyszinen. A kész képeket odaadja nyersen is, nézőképeket is készit, albumot is, retusál is. Legalább 100 képre számitok ami tökéletes, ismerősök albumját láttam már amit ő csinált. Ez a 20db kép 20db beállitás nekem nagyon érdekes! És ha nektek nem jön be a beállitás amit kitalál? Pl a fa mögül kukucskálós hidon átsétálós stb stb sablon képektől engem a hideg ráz... De ti tudjátok.

Még annyit hogy egyet értek az előttem szólókkal, mindenképpen profi legyen a fotós, akiben megbiztok, nézzetek referenciát is, mert a fényképek amik örökre megmaradnak emléknek, ha ezek nem megfelelő szinvonalúak az nagy nagy kár. A rokonok meg úgyis fognak fotózni, ha kéritek ha nem! :P

Sok boldogságot kivánok nektek, remélem emlékezetesen sikerül az esküvő!

2010. okt. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Ja annak a válaszolónak, hogy utólag nem tudom pótolni, lehet nem. De párommal azt tervezzük, bár ahhoz csoda kéne, ha meglesz a házunk, s anyagilag egyzser úgy állnánk lenne nagy esküvő, s ott más ruhám lenne, mivel ez kismama ruha, így nem akarunk 3 helyszínen képeket. A szertartást nem akartuk kihagyni, mivel az emlék, mikor "összeadnak" minket. S mellette a kettő közül valamelyik, s kérdésem az volt, milyen lenne a táj sz.tetek a háttérben? S melyikkel járnánk jobban?
2010. okt. 7. 14:32
 15/41 anonim ***** válasza:
már eldöntötted,h műtermi legyen és profi,hiyzen folyamatosan azt írod,h a többi miért nem jó.nem értem minek kérdezed még mindig,mert meg tudod magyarázni,h miért rossz a kinti helyszín tesókkal.
2010. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Én vagyok a kinti esküvős. Nekem sem volt vízálló sminkem, bár a ruhám a sajátom volt. Gyönyörűek lettek a képek, ha akarod, teszek fel. A ruha alja egy helyen lett sáros, de amikor megszáradt, le lehetett törölni. Fél óra volt a fotózás, amikor nem volt kép, akkor a násznagy tartotta az esernyőt...
2010. okt. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Így hogy írod tényleg más, de ez hirtelen jött esküvő lett. S szerény polgárinak indult. De ez lett belőle, csak sajnos már nem áll módunkban válogatni, s azon fotósokat gondolom, már hónapokkal előtte lefoglalták. Mi aug. végén kértünk időpontot a polgárira, s nem minden nap értünk rá ezzel foglalkozni. A fényképek úgy jöttek, hogy a hivatal rendezvény szervezője mutatott képeket, s nagyon jó képek voltak, tetszett nekünk. Én mondjuk oda vagyok a hídon stb. beállított képekért, szerintem jobb, s spontán képeket nem nagyon szeretnék. Nekem a beállítottak jobban tetszenek. De nem is lehet mindenkinek egyforma az ízlése. S épp azért, amint írtad, hogy kevés képeket adnak, nem szeretném mindkettőt. Ja s ha akarjuk cd-n s videón plusz 8000 ft-ba kerül. Azt nem is írtam.

12 kép két példányban lesz meg, s úgy 24. Csak sajnos kevésnek tűnik.

2010. okt. 7. 14:39
 18/41 A kérdező kommentje:
A képeket megköszönném, ha tennél fel, kíváncsi lennék rá. Küldheted privátban is, ha az neked jobb. Ja, s még egy-két kérdés. Nektek hány fotó készült a fél óra alatt? Beállítottak voltak?
2010. okt. 7. 14:42
 19/41 anonim ***** válasza:
Kb. 30 készült. Beállított is, de inkább spontán! :) Mindjárt feltöltöm, remélem nem él vele senki vissza... :D
2010. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Hányadik kerület és hány órakor kezdődik az esküvőtök? Én imádok esküvőt (szabadtéri képeket) fotózni, sokak szerint nem is csinálom rosszul. Meglehetősen jó a gépünk is hozzá. Szivesen csinálok rólatok szabadtérit (ingyen), ha a közelemben vagytok és időpontilag is stimmelünk. Az a baj, h szombaton sulim van, ezért érdekelne a kezdési időpont.
2010. okt. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!