Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha most ősszel, jövőhét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most ősszel, jövőhét szombaton szeretnénk esküvőn kinti képeket készíteni, akkor milyen képek készülnének?

Figyelt kérdés

Párom mondta, hogy számoljunk azzal, hogy nem lesz szép zöld a háttérben a táj, s sok falevél lesz a fűvőn. S nem lesz olyan szép, mint nyáron.

A műtermiben gondolkozunk még. Csak nem tudjuk melyikkel járnánk jobban. Ha műtermit csináltatunk, kinti így is úgy is lesz, mert testvérek fotóznának, de ők elég rossz minőségű képeket szoktak csinálni, vagy be remek a kezük vagy több a táj, mint mi, s én kintit mindenképp szeretnék. Ez nekem nem gond, csak párom mindig szóvá teszi, hogy milyen rossz képeket készítenek s tart tőle, hogy nem fog jól sikerülni. Viszont én arra gondoltam, ha van műtermi, az tuti jól sikerül, s nem kell számítani arra, hogy rossz lesz az idő. S kapkodni kell. Ha kinti fotózást választunk, akkor nem lesz műtermi. A műtermi árban 20ezer s benne van 24 kép, 12 beállítással, s a 12 beállításból 2 kép készül.

A kinti kép 25 ezer s 20 db kép 20 darab beállítással készül.

Kérdés, hogy milyen a táj? Műteremmel jobban járnánk? Megkockáztatva ha összejönne a kinti fotózás, nem biztos, hogy profi képek készülnének?


2010. okt. 7. 13:46
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
A fotósnak. A választott fotós marad, s húgaimat is kipróbálom. Ezekkel úgy is végzünk 17 óráig. Jövőhétig szerintem még tudunk beszélni, s az én részemről okés lenne a dolog. Bár még párommal meg kell beszélnem. Késő estig dolgozik minden nap, de jövőhétig írnék privit, hogy ha párom is benne van. Ő jobban tisztában van azzal, mi hol található. Én nemrég költöztem fel Pestre, így nekem nem sokat mond a gesztenyés kert. Az előhívását meg meg tudjuk oldani, természetesen nem is vártam volna el, hogy ingyen azt is megcsinált.
2010. okt. 7. 19:17
 32/41 anonim ***** válasza:
Rendben. Beszéld meg pároddal, aztán irj, hogy hogy döntöttetek. :) egyébként helyileg közel lakom a Margitszigethez meg a Városligethez is, de mire a suliból odaérnék, sötétedne. Igy meg maradna azért egy órácska fényképezni. Irj! :)
2010. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Rendben, megbeszélem, aztán írok. Lehet leghamrabb a jövőhéten tudok válaszolni, alig van időnk a párommal kis beszélgetésre, na meg én is folyton úton vagyok, kivéve a mai nap.

A fotósok nem tudom, akik 70 ezerért vállalják mennyi képet készítenek a többség általában, de akkor ezek szerint csak drága lehet. Hát ha összeszámoljuk, hogy szertartás alatt (polgárin) 10 ezret kérnek 10 db. képért, s szabadtéri 25 ezer 20 db képért, s műtermi 2*12 db 20 ezerért. Az összesen 55ezerből 54 kép jön ki, amiből 12 kétszer van meg. Általában, akik fényképészt fogadtak, a képeket ha db-jára le bontották, akkor 1000 ft alatt megvoltak? ha igen, akkor tényleg drága. De mi azt hittük azért mert esküvői képek, s sokaktól hallottuk, ilyenkor drágábban készítik.

2010. okt. 7. 20:09
 34/41 anonim ***** válasza:
Nekünk is kb 1000 Ft/db-ra jött ki, ezért viszont 11-től hajnal 3-ig velünk volt a fotós, aki pesti, a lagzink viszont 100 km-re volt, tehát útiköltség is benne van. Elég neves fotósunk volt, nem önkormányzati (láttunk rá példát, hogy az otthoni fotósok olyat "nyújtottak", h a barátnőm dugdosta azt az albumot, aminek örök emléknek kellett volna lennie), biztosra mentünk, úgy voltunk vele, hogy inkább fizetünk egy kicsit többet, minthogy később sirjunk. Tehát ez a fotós, ha leginkább önkormányzatnak dolgozik, akkor sokat kér ezért a kevés időért... szerintem...
2010. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Mi se ezt fogadtuk volna, ha nagyobb lenne az esküvőnk. De ez hirtelen jött, mert elméletben polgárinak indult, de aztán belegondoltunk baba mellett még nehezebb lenne összehozni egy nagyobb esküvőt, hisz így se haladtunk, de babáról nem akartunk lemondani. Így ahogy felhozták van rá lehetőség, kaptunk rá. Ha reggeltől estig tartó éttermi-templomi esküvőnk lenne, akkor én sem ezt választottam volna. Nekem az a lényeg, hogy elég ha pár db kép van ami jó minőségű, hogy legalább legyen emlék, s másoknak is merjem mutogatni, a többit meg család készíti. Mi is úgy vélekednénk, mint Te, utolsó válaszoló, de nálunk sajnos így alakult, s idővel hátha lesz nagyobb is, s annál olyan lesz, akinek a munkáit hamarosan láthatjuk, mivel bnőm is azt a szolgáltatást választotta most szeptemberben, amit mi akartunk, s előtte megérdeklődnénk tőlük megérte-e. Vőfélyt pl láttam dolgozni, ott voltunk a templomin, fotóst, videóst is. Vőfély bejött, a többit meg látni kell milyen minőség. Szóval azt jobban átgondoljuk, de erre időnk se volt. Ráadásul veszélyeztetett terhes vagyok, így is többet járkálok a megengedettnél, vizsgálatokra járok stb. Párom alig van itthon, szabadnapot októbertől nem adnak neki a munkahelyén, s így nehéz mindennek időben jól utána járni
2010. okt. 7. 20:50
 36/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, eddig úgy néz ki, a kinti mellett döntünk, de a véglegest holnap tudom, még gondolkozunk rajta. Remélem nem esik majd az eső.
2010. okt. 7. 22:57
 37/41 A kérdező kommentje:

[link]

Most néztem esőt mutat s 10 fok:(

2010. okt. 7. 22:59
 38/41 A kérdező kommentje:
Na, voltam a hivatalban, s a kintire fizettem elő. De biztonság kedvéért rákérdeztem, megoldható-e, ha fotózás közben esik, s nem szeretnék esős képeket. Annyit mondtak, hogy abbahagyják, s bemegyünk a műtermibe. Így 20 képünk lesz 25ezerért, ha megvalósul a kinti. S lesz a szertartás alatt, azt nem jól tudtuk, nem 10, hanem 20 kép lesz 10ezerért még pluszba, csak ezt a cd-s dolgot sokkalom.
2010. okt. 8. 12:14
 39/41 anonim ***** válasza:

Drukkolunk hogy jól sikerüljenek!

Különben nekünk is Újpesten lesz a polgári, szintén 12.30-kor, kb 1 hónap múlva, majd ird meg légyszi milyen volt a hely meg az anyakönyvvezető! Velünk eddig nagyon kedvesek voltak. De azért izgulok milyen lesz, az a 10-15 perc olyan "mennyémáhaza"-snak tűnik. :)

2010. okt. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Rendben majd megírom.
2010. okt. 8. 21:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!