Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha most ősszel, jövőhét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most ősszel, jövőhét szombaton szeretnénk esküvőn kinti képeket készíteni, akkor milyen képek készülnének?

Figyelt kérdés

Párom mondta, hogy számoljunk azzal, hogy nem lesz szép zöld a háttérben a táj, s sok falevél lesz a fűvőn. S nem lesz olyan szép, mint nyáron.

A műtermiben gondolkozunk még. Csak nem tudjuk melyikkel járnánk jobban. Ha műtermit csináltatunk, kinti így is úgy is lesz, mert testvérek fotóznának, de ők elég rossz minőségű képeket szoktak csinálni, vagy be remek a kezük vagy több a táj, mint mi, s én kintit mindenképp szeretnék. Ez nekem nem gond, csak párom mindig szóvá teszi, hogy milyen rossz képeket készítenek s tart tőle, hogy nem fog jól sikerülni. Viszont én arra gondoltam, ha van műtermi, az tuti jól sikerül, s nem kell számítani arra, hogy rossz lesz az idő. S kapkodni kell. Ha kinti fotózást választunk, akkor nem lesz műtermi. A műtermi árban 20ezer s benne van 24 kép, 12 beállítással, s a 12 beállításból 2 kép készül.

A kinti kép 25 ezer s 20 db kép 20 darab beállítással készül.

Kérdés, hogy milyen a táj? Műteremmel jobban járnánk? Megkockáztatva ha összejönne a kinti fotózás, nem biztos, hogy profi képek készülnének?


2010. okt. 7. 13:46
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

Mindenképpen profi fotós legyen. Utólag nem tudod pótolni a testvérek elrontott képeit. Az esküvőn rá kell szánni a pénzt, ha már annyi mindenre költesz, miért nem legyen róla normális emlék?


Ha jó idő lenne, hanem szép őszi képeket lehetne csinálni. Jobb lenne, mint a műtermi. De ha csak műteremben lenne fotós, akkor mindenképpen műtermit válasszatok.

2010. okt. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
57%
menjetek oda,ahol zöld a fű.egyébként a ti esküvőtök,mi nem dönthetünk helyettetek.úgyis olyan lesz,amit TI szeretnétek.
2010. okt. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Ja, és a profi fotós retusált képeket ad. Nem mindegy az sem.
2010. okt. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen kinti képeket csináltatnék, ha jó az idő. Az őszi színek csodásak tudnak lenni, sőt, nem is olyan erős a napfény, így a színek sokkal természethűbbek, mint nyáron. Amúgy meg valóban profi fotóst választanék, ő ellenőrzi a képeket, kijavítja, ha kell.
2010. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Nekünk előző szombaton volt az esküvőnk. Esett, de kint volt, gyönyörű!! :) Csak a cipim lett sáros, de annyi! Nem cserélném el a kintit semmiért. Mondjuk a műtermi nálunk szóba sem jött, az nagyon mű (nekünk!).
2010. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Lehet kék az ég, lehet zöld a fű...
2010. okt. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Épp az a gond, első válaszoló, hogy anyagilag nem állunk úgy. Jövőre lett volna, de bejelentette após, hogy azt az ingatlant, amit nem használunk, mert messze van após s párom m.helyétől is, eladnánk, vagy még a párom meg tudná oldani, hogy kiköltözzünk. De kijelentette, eladni nem adhatjuk el, s kiköltözni nem költözhetünk, mert kell nyugdíjas korára, ami úgy kb 15 év múlva lesz. Nem szeretnénk egy kis szobában élni egész életünkben úgy, hogy ő van a nagyban, s konyhában se biztosít nekünk helyet, minden konyhai cuccom a szobában van. S sporólni akarunk, mert jön a baba pár hónap múlva. Az egyik variáció lesz, de mindkettőre nincs pénzünk, inkább baba, s külön házra menne. Nem nagy esküvünk lesz. Csak polgári, de mivel párom attól fél h nem jön össze a nagy esküvőnk, így azt szerette volna, ha kismama menyasszonyi ruhám lesz, s nem alkalmi. Csak szüleim, s testvérek jönnek, meg az após. S mivel az én szüleim messziről jönnek, s elvárják, hogy legyen mivel (kaja, pia) fogadni őket, erre is kellett költenem, hiába kicsit akartunk. Egy kicsit máshogy alakult. Képet meg emléknek szeretnénk, de nincs rá feleslegesen kidobott pénzünk.
2010. okt. 7. 14:16
 8/41 A kérdező kommentje:
A fotós a polgárin fotózna, de van műterme, s külső helyszínt is vállal. A szertartásról lenne kép, de még azt nem tudjuk, kinti vagy műtermi legyen a másik. De testvérek kintit ígyis úgy is készítenek, csak már kevés az időnk, s holnapra el kell döntenem melyiket szeretnénk.
2010. okt. 7. 14:19
 9/41 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen az illető profi fotós. Persze jó, ha még egy valakit (ismerőst, jóbarátot) megkértek (akinek jó gépe van), hogy a fotós mellett még kattintgasson, mert lehet, hogy egy-egy nem beállított, spontán kép aranyos lesz, természetesebb, mint a beállított.


Viszont én mindkettőt ajánlanám. Nyilván ez több pénz és idő, de érdemes, mert csak egyszer van esküvőtök. Esetleg lehetne olyan helyszínt választani, ahol mindkettőt le lehet bonyolítani. Gödöllői kastély, Eger, Noszvaj De Lamotte kastély, stb. (ami közelben van, bár Gödöllőre előre be kell jelentkezni)

Láttam már olyan fényképeket, amelyek nyáron készültek, mégis olyan volt a táj, mintha ősz lenne, a föld tele volt sárga falevéllel. Emiatt ne aggódjatok, hogy nem lesz olyan szép a háttér. Ezért kell jól választani.

Olyat is láttam már, hogy egy öreg házban, kápolnában stb. volt a fényképezkedés.


Szerintem 20-30 kép nem olyan sok. S ha szakad az eső, akkor nyilván a kinti szóba sem jöhet.


Sok boldogságot és jó időt kívánok.

2010. okt. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Egy profi fotós akár milyen időben tud jó képeket csinálni. Inkább kinti legyen, azok sokkal életszerűbbek, mint a beállított műtermi.
2010. okt. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!