Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Párom exe és én ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom exe és én ugyanolyan ruhában voltunk egy hét elteltével két különböző esküvőn, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Párom 7 évet volt együtt a lánnyal, elég viharosan szakítottak, egyáltalán nem tartják egymással a kapcsolatot, ismerősei közül is törölte mindkét közösségi oldalon. Mi 9 hónapja vagyunk együtt, egyáltalán nem ismerem a lányt, csak annyit tudok róla, amit a párom elmondott vele kapcsolatban. 2 hete a csaj volt egy esküvőn, amiről az eddig leírtak fényében érthetően nem tudtunk, azt sem, hogy ott mit viselt. Múlt szombaton mi voltunk egy másikon, Mohitóból vettem egy miniruhát az alkalomra. A story-ba kitett képre azonnal írt a párom egyik ismerőse, aki a lányt is ismeri, hogy mennyire gáz már, hogy teljesen ugyanazt vettem fel, mint a csaj, minek másolom őt ennyire, majd csatolt üzenetben egy képernyőképet, ahol látszik a ruha. Nagyon kellemetlenül érzem magam miatta, más ismerőseink is láthatták, hogy ugyanaz volt rajtunk 1 hét különbséggel, holott tényleg nem tudtunk róla, teljesen véletlenül alakult így.
2022. máj. 31. 13:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha megtanulod leszärni más emberek véleményét, sokkal boldogabb életed lesz. Szerintem sokkal gázabb az, ha valaki nem mos fogat, mintha két ember ugyanolyan ruhát vesz fel. Azon nem akadnak ki? Hogy neked is van papucsod, meg neki is?
2022. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Az a véleményem, hogy irigylem az embereket, hogy ekkora baromságokra van ideje, mint annak az ismerősnek.
2022. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Azt gondolom, hogy túl sokat foglalkozol olyan emberek véleményével, akiket az se érdekel, hogy élsz-e vagy sem. Ez egy jó lecke arra, hogy tanuld meg leszarni és vállat vonva kiröhögni az ilyesmit.
2022. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Mióta szokás óvodásoknak párkapcsolatban lenni?
2022. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyen sz*rkavarókkal nem kell foglalkozni. Ha neki ennyi jött le a storydból hogy a párod exe is tök véletlen ilyen ruhában volt, akkor hagyd meg neki a lehetőséget, hogy a nyomi kis életében ennyi izgalom legyen, hogy kombinál.
2022. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok, a párom 41...
2022. máj. 31. 13:28
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

A párod ismerőse a gáz, hogy egy véletlen ruhaválasztásba ilyeneket belegondol.

Egyébként simán lehet, hogy egy alkalomra illő, ár-érték arányban jó ruhadarabról van szó, és sokan veszik ill. viselik hasonló alkalmakkor.

2022. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Párod mit reagált erre?

Remélem hogy már nem az ismerőse és elhordta mindennek az idiótát

2022. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tágabb haveri körébe tartozik az illető. Leírta neki, hogy nem tudtunk róla, hogy a csaj volt esküvőn, arról meg végképp nem, hogy ott mit viselt.
2022. máj. 31. 13:47
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Gáz ilyesmin agyalni.
2022. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!