Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Párom exe és én ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom exe és én ugyanolyan ruhában voltunk egy hét elteltével két különböző esküvőn, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Párom 7 évet volt együtt a lánnyal, elég viharosan szakítottak, egyáltalán nem tartják egymással a kapcsolatot, ismerősei közül is törölte mindkét közösségi oldalon. Mi 9 hónapja vagyunk együtt, egyáltalán nem ismerem a lányt, csak annyit tudok róla, amit a párom elmondott vele kapcsolatban. 2 hete a csaj volt egy esküvőn, amiről az eddig leírtak fényében érthetően nem tudtunk, azt sem, hogy ott mit viselt. Múlt szombaton mi voltunk egy másikon, Mohitóból vettem egy miniruhát az alkalomra. A story-ba kitett képre azonnal írt a párom egyik ismerőse, aki a lányt is ismeri, hogy mennyire gáz már, hogy teljesen ugyanazt vettem fel, mint a csaj, minek másolom őt ennyire, majd csatolt üzenetben egy képernyőképet, ahol látszik a ruha. Nagyon kellemetlenül érzem magam miatta, más ismerőseink is láthatták, hogy ugyanaz volt rajtunk 1 hét különbséggel, holott tényleg nem tudtunk róla, teljesen véletlenül alakult így.
2022. máj. 31. 13:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló ízlés, hasonlo budget, hasonló testalkat.

Az emberek általában az ízlésük szerinti embereket keresik, szóval megeshet hogy a párod által kedvelt lányok hasonló stílust kedvelnek. A párod kedvel egy stílust mondjuk igy, és ti ebbe tartoztok bele. Nincs ebbe semmi rossz.

Ezek személyiségi jelek tágabban mondva.

2022. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenen nem agyalnék, felejtsd el. Szánalmas az illető, aki ezt kifotózta és írt neked, hogy mennyire gáz.


Tucattermékről van szó, nem egyedi darabról, de még ha az is lenne, miért ne csináltathatnál olyat te is vagy bárki más?

Lehet ugyanez a ruha aznap még 6 másik esküvőn is viselve volt országszerte.

2022. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont az jutott eszembe, amit a #11 írt. :D
2022. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont leszrnám :D
2022. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan ki bír ilyen semmiségekkel foglalkozni? Ovis szint tényleg.
2022. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerős egy tuskó... majd gondolja, hogy egy mohitós alsóbb pláza-árkategóriás ruhát majd direkt másolni fognak... nemhogy azért vette meg bárki, mert az elérhető a plázában és alkalomhoz illik :D.
2022. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!