Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Most ti mit tennétek a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ti mit tennétek a helyzetemben?

Figyelt kérdés
Vőlegényem köti az ebet a karó hoz hogy engem a vér szerinti apám kísérjen az oltárhoz, de a bökkenő az hogy én meg a nevelőapámat szeretném ebben a kegyben részesíteni. Annyi a bajom apámmal röviden, hogy ha nem lett volna mostohaanyám aki egy tündér akkor az az ember a válás után ( 2 hónapos voltam) nem is keresett volna. Az egész gyermekkorom során a nevelő apám volt mellettem és őt illeti meg szerintem ez a kegy. Ti mit gondoltok?
2022. máj. 30. 10:58
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
25%

29 , az hogy esküvő előtt a legjobb javaslatotok egy nézeteltérésre az ,hogy szakítsanak az mi ha nem rosszindulat? 28as kommentelőben semmi rosszindulat nem volt. A legszemélyeskedőbb az talán az én 22-es kommentem volt, de minden szava igaz volt. Senki nem a csávó mellett érvel még mindig. Amellett érvelünk hogy ne az legyen egyből a javaslat hogy szakítsanak.

21,26,27,29 kommentelők írjatok már ide egy kort , marha kiváncsi vagyok.

Mit szólnál ha a párod feljönne ide gyakorira , kapna egy haosnló jó tanácsot , aztán holnaptól nem lenne kapcsolatod? Esküvő előtt? Gondolom akkor is veregetnéd a vállát azoknak akik ilyen szuper tanácsokat adnak.

2022. máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
82%

40 éves nő vagyok.(Mondjuk én nem írtam, hogy szakítsanak.) Azt viszont tartom, hogy ebbe a vőlegénynek nincs beleszólása. Ha nem érti, esetleg nem ez az egyetlen eset, hogy azt hiszi, attól, hogy egy pár, a nő már nem létezik, mint önálló felnőtt ember, valóban nem lesz tartós kapcsolat, és házasság előtt mindig jobb szakítani, mint házasság után.

#26

2022. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
80%

31 -nek.

Esküvő előtt egy utolsó esélyt kell adni a pasinak, hogy belásssa, ez nem az ő döntése kell, hogy legyen. Ha még ebbe is beleszól, akkor olyan dolgokba, amelyek érintik őt is, még sokkal jobban bele akar majd szólni. A menyasszony még időben van, most kell eldöntenie, hogy akarja, hogy más döntsön helyette, holott ő is nagykorú (gyermekek nem házasodhatnak), vagy pedig helyre teszi a kedves vőlegényt, ne képzelje, hogy ő a menyasszony gyámja és ő dönthet helyette. Legfeljebb tanácsot adhat, javasolhat, de nem dönthet. NEM ő a menyasszony.

Számomra azért ellenszenves, mert olyan helyzetbe hozta a menyasszonyt5, akit elvileg szeret, hogy nagyon rosszul érzi magát, mert nem hagyja még az esküvőn sem kibontakozni.

Ebben a kérdésben a döntés joga a menyasszonyé.

Más kérdésben, hogy pl. milyen legyen a torta, vagy milyen zenekart hívjanak meg, közösen kellene dönteni, mert mindkettőjüket érintő kérdés. De ez, ez NEM.

2022. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
7%

olyan alaptalan spekulálásokba mentek bele , olyan sok helyen hibás az alap koncepciótok , hogy három oldalba tudnám csak kifejezni magam , azt meg inkább nem fogom.

Továbbra sem amellett érvelt senki hogy a csávónak igaza van és döntsön ő ebben a helyzetben.

2022. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
89%
Ez egyedül a Te döntésed!!!Hogy jön ahhoz a párod, hogy beleszóljon.Lesznek itt még gondok.
2022. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nem fogom hagyni hogy valami olyant kényszerítsen rám amit nem szeretnék.
2022. jún. 4. 14:24
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

#31 A 29-es vagyok. A 13-as választ írtam korábban, hogy ÉN nem mennék hozzá egy agresszív, parancsolgatós alakhoz. Ha az én páromnak közvetlenül az esküvő előtt ismerném meg olyan oldalát, amivel egyáltalán nem tudok azonosulni, akkor nem lenne esküvő. Attól pedig, hogy személyeskedsz, még nem lesz igazad.

"Férfigyűlölő" pedig nem vagyok, sőt sokkal több férfit kedvelek / kedveltem életem során, mint nőt.

2022. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
61%
értem én , és egyet is értek veled. Ki kell állni magadért. Csak hát az a baj , amit a te kommentedben is láttam , hogy a kommentek 80%-a elment abba az irányba hogy a párja egy "agresszív parancsolgatós alak" pedig ilyesmiről nem beszélt a kérdező , és nem is ismerjük a másik felet. Én is kiállok amellett, hogy egy ismertető jel alapján ne skatulyázzunk már be egy ismeretlent agresszívnak meg irányiásmániásnak ...
2022. jún. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

És te meg eldöntheted cserébe, hogy neki ki lehet az esküvői tanúja?

Tréfát félretéve: nincs joga ebbe ilyen mélységben beleszólni. Ha nem érti meg az indokaidat, érzéseidet, akkor alaposan gondold végig, más dolgokban mennyire megértő veled szemben?

2022. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
64%
Szia kérdező! Sikerült végül megbeszélni a dolgot? Mi lett azóta?
2023. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!