Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Most ti mit tennétek a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ti mit tennétek a helyzetemben?

Figyelt kérdés
Vőlegényem köti az ebet a karó hoz hogy engem a vér szerinti apám kísérjen az oltárhoz, de a bökkenő az hogy én meg a nevelőapámat szeretném ebben a kegyben részesíteni. Annyi a bajom apámmal röviden, hogy ha nem lett volna mostohaanyám aki egy tündér akkor az az ember a válás után ( 2 hónapos voltam) nem is keresett volna. Az egész gyermekkorom során a nevelő apám volt mellettem és őt illeti meg szerintem ez a kegy. Ti mit gondoltok?
2022. máj. 30. 10:58
1 2 3 4
 21/40 Kései Sirató ***** válasza:
87%
Egyetértek, 20-as.
2022. máj. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
27%

Milyen férfi uralkodás te jó isten , hogy jutottunk ide onnan hogy a férj ragaszkodik valamihez? Nem értek egyet a férjjel , már én is kommenteltem azt hogy ez a nap rólad szól és ne hagyd magad , én csak nem értem miért kell egy nézeteltérés miatt egyből azt javasolni hogy szakítsanak. Miért ne tisztelné ? Akkor a férj is így gondolkodjon ha a nő nem akar megtenni valamit?

Tényleg már egyre kevesebb értelmét látom bárhova is kommentelni , de tényleg az van hogy a sok habzószájú férfigyűlőlö lepontoz meg osztja az észt. Ti is pont ilyen kapcsolatot érdemeltek. Ha valamivel megbántod a csávód , dobjon ki egyből... Kapjatok már a fejetekhez.


És mielőtt elkezdene betalálni ez az iq fighter brigád , én is már kifejtettema a véleményem azzal kapcsolatban hogy a férjnek egyáltalán nincs igaza , nem a férj mellett pártolok , csak számomra nevetséges hogy egy nézeteltérés miatt akkor szakítsanak az esküvő előtt....

2022. máj. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
14%

#22 dettó. Szintén nőként, szintén egyébként a kérdezővel egyetértve írtam, hogy azért nagyon nem normális, hogy ez a habzó szájú férfigyűlölő banda meg egy ilyen apróság miatt is képes fröcsögve gyűlölködni, mikor a kérdező és párja éppen életük egyik legszebb napjára készülnek.

De amikor férfi ír ki hasonló kérdést, akkor persze megy rögtön a komment-áradat, hogy ohh, hát ha igazán szereted a párod, megteszed érte, bla bla bla.

2022. máj. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
7%
30% ra van lepontozva a kommentem. Ebből arra következtetek hogy a nők 70% a egy nézeteltérés miatt szakít ? Ezek vagytok vagy mi? Lepontozás helyett el lehet küldeni engem anyámba , csak ha kivagyunk szolgáltatva érvekkel lepontozni könnyebb :D
2022. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
16%
#24 igen, ha régóta olvasod a gyakorit, látod, hogy a nőknek állandóan azt kántálják, hogy minden apróságért szakítsanak, meg a legkisebb hiba a férfiban mindig ki van kiáltva hatalmas Red flagnek, míg a férfiaknak azt kántálják, hogy alkalmazkodjanak és tűrjenek mindent a végsőkig. Ez nekem még nőként is felháborító, és teljesen elmegy sokszor a kedvem a hozzászólástól, mert itt segíteni úgysem lehet...férfiként meg nem is tudom, hogy bírnám, valószínűleg már rég itt se lennék :D Bár így se nagyon kéne, mert tényleg hányinger, ami itt megy.
2022. máj. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
92%

#12! Ez mekkora hülyeség már! A nevelőapád meg örökéletű, sose fog meghalni? Ha őt szeretnéd (a leírás alapján egyértelműen jogosan), és a vőlegényed miatt a biológiai apád lenne, na, azt bánnád meg csak igazán.

A pasid menjen pszichológushoz, hogy feldolgozza az apja halálát, neki azzal van dolga. te meg válaszd azt, akit szeretnél.

2022. máj. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
77%
#22-#23 Milyen férfigyűlölőkről beszéltek? -.-" Nem minden férfiról volt szó, hanem konkrétan egyről, minek kell általánosítani? A lepontozást az undorító stílus meg a személyeskedés miatt kapjátok, aminek köze nincs a kérdéshez, vagyis a válasz nem hasznos.
2022. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
7%

#27 egyszerre mindig csak 1 férfiról van szó, de teljesen mindegy hogy kiről, mihelyst férfi, már csak rossz lehet :)

És az a stilus ami undorító, nem a miénk, akik nem fröcsögnek gyűlölettel valakire automatikusan csak azért, mert férfi.

2022. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
9%
#28 Most te is éppen rosszindulatúan, alpári stílusban fröcsögsz, mivel is vagy jobb a "férfigyűlölőknél"?
2022. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
16%
Ez esetben javaslom, olvasd el újra a hozzászólásomat :)
2022. máj. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!