Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek a helyzetemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyzetemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy elég kényes kérdéssel fordulnék hozzátok, kíváncsi vagyok mit gondoltok.

Lassan kereken egy éve egy társkeresőn megismerkedtem életem második szerelmével, egyszerűen annyira megragadó volt a megjelenése, a személyisége hogy szinte a harmadik találkozóra azonnal beleszerettem. Viszont neki idő kellett volna még, mert nem volt bennem biztos, tény és való hogy akkor az emberek idegeire mentem ilyen téren, mert elég sz@r időszakom volt akkor, és nem is voltam még olyan idős.. így mondta, hogy hanyagoljuk ezt az egészet, igazából szíven ütött a dolog, de nem váltunk el rosszban.

A tegnapi napon viszont megint feltettem magam egy tök más okból arra az oldalra, ahol őt megismertem. Nem volt kint képe, de azt jelezte az oldal hogy tőlem 1,5 kilométerre van, így elkezdtünk beszélgetni, és kiderült ő az. Csodálkoztam is, hogy fentvan, mert nemrég még kapcsolatban volt. Kiderült, kapcsolatban js van, csak a párja aszexuális, és nem szexelnek eleget. Ebből jött az, hogy mi lenne ha a szexpartnere lennék a párja mellett. Őszintén, nem tudom. Gusztustalan dolognak tartom az ő és az én szemszögemből is, de lehet egyszer élünk? Találkozni szeretne velem, én meg nem tudom belemenjek-e, vagy ne. Ti mit tennétek?


2019. nov. 19. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Két okból sem mennék bele, az egyik, hogy te érzelmileg kötődtél hozzá, így könnyen megégetnéd magad. A másik meg, hogy nem hiszem, hogy csak téged szeretne szexpartnernek, szóval a fenének sem hiányzik egy jó kis nemi betegség.
2019. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatra nem kellettel neki, arra viszont jo lennel, hogy a baratnoje helyett uritgesd a p@cset!

En ezen nem gondolkodnek. Abban igazad van, hogy egyszer elunk. Pont ezrt ne tegy butasagot. Meg jobban bele fogsz zugni es rohadtul fog fajni, amikor nehany urites utan nem ker mar beloled!

2019. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazatok van. Igazából eleg lelkiismeretes ember vagyok, es attol mindig is rettegtem hogyha egyszer lesz parkapcsolatom es megcsal a nagy szerelmem, lehet igy duplan visszautne.
2019. nov. 19. 19:38
 4/8 Lachesys ***** válasza:
100%
csak beleszeretnel o meg uritoedenynek hasznalna. multkor se kellettel neki, raadasul egy fereg a srac a csaja mellett felredhugva. ha a kovetkezo kerdesed a "tobbet akarok hogy mondjam meg" fele ultraidiota nyafogás akar majd lenni nyugodtan menj bele, es ess pofaram
2019. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kamuz. Aszexualis, ezert szexpartnert ketes. :D egy aszexualis novel en nem lennek egyutt, nem dugopajtit ketesgelnek mellette :D
2019. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt mondta. Nem akarja elhagyni mert hogy kulsoleg az idealja . Igazabol nem tudom, fura ez az egesz, es sosem gondoltam hogy ilyen helyzetbe keveredek .
2019. nov. 19. 20:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Tehát ha téged csal, attól félsz, de ha veled csal, az oké? Miért is? Ugyanúgy osztozol rajta, csak te tudsz róla, és szenvedsz miatta. Megcsalásnál legalább nem tudod végig, hogy hülyének néz.
2019. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az ezelotti valaszomban nem ra gondoltam, hanem egy teljesen uj, masik emberre (aki nincs jelenleg, de hatha lesz egyszer)
2019. nov. 19. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!