Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen döntést hoznátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen döntést hoznátok a helyzetemben?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, mit kellene csinálnom. Sokan mondják, ne szóljak bele a szüleim dolgába, főleg, hogy 21 éves vagyok már. Apám és anyám viszonya mindig is rossz volt, de aztán úgy tűnt nekem rendeződnek a viták ellenére mindig a dolgok. Múltban, apám megütötte anyámat, amit hallottam anyámtól és félfüllel kettejük között is. Nem tervezett gyerek voltam, állítólag, amikor apám megtudta, hogy megszeretne anyám tartani kiverte a fogát. Valamit egyszer erről sejtettem már, mert volt egy utalás, hogy ha a gyerek megtudja örökre elásod magad a szemében. Mindketten sokat dolgoznak. Apám ritkán szokott beszállni a rezsibe meg ilyesmikbe. Ha kell valami nagyobb dolog (kazán, házfelújítás), akkor ő fizeti. Megtudtam kéthete, hogy anyámnak volt egy szeretője. Állítólag vége van. Beszéltem vele erről, adta a hülyét, hogy nem volt semmi komoly. Ha szólok, akkor szerinte apám agyonveri, mert nem fogom tudni megbeszélni vele a dolgot. Egy ideje szed nyugtatót anyám, apám, ezért is felelős szerinte (múltat emlegeti mindig). Meg azzal jön anyám még, hogy begyógyszereli magát. Házeladásához apám nem biztos, hogy nyitna. Elég rossz helyzetbe vagyok, mindez tudatában. Régebb, ezeket nem tudtam. Mikor beszéltem anyámmal, akkor tudtam meg ezeket. Mindketten támogatnak, így úgy érzem apámmal kicseszek, anyámat ellenkező esetben meg elárulom. Plusz, ugye nem tudhatom mi sülhet ki belőle, ha szólok.
2016. júl. 30. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi keresnivalójuk egymás mellett.
2016. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hiába mondom anyámnak, váljanak el. Ha ezzel az üggyel akarom elindítani a válást, akkor megkapom mindig, hogy agyonveri vagy inkább begyógyszereli magát...
2016. júl. 30. 12:44
 3/6 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem meg ne szólj bele! Apád is ludas, anyád is, mindannyiótokkal kicsesznél, ha el kezdenél okoskodni. Költözz el inkább valahova.
2016. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tanulok még, mellette sehogy se menne a munka kellő óraszámban. Kollégiumra nincs jogosultságom.
2016. júl. 30. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Komolyan, tudod, hogy apád bántotta anyádat, és akkor ezen gondolkodsz, hogy jaj nem akarsz szegény apáddal kicseszni... Mindegy lenne, ha fognád aztán leszúrnád anyádat, a vége úgyis ugyanaz lesz..
2016. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én a verést nem láttam, de hallottam már beszédfoszlányból, hogy régen 5-6 éve vagy régebben volt ilyen. Azóta csak vitázni, kiabálni szoktak, de erre gondolom a reakció ez lenne.
2016. júl. 30. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!