Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az én helyzetemben mit gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én helyzetemben mit gondoltok az alábbi lehetőségről? Mennyiben érdemes megfontolni a tények ismeretében?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 20 éves férfi vagyok (ennyi idősen már talán hívhatom magam annak), és hát a nők terén annyira vagyok sikeres mint amennyire az újszülött ért az atomfizikához. Jóformán hozzám sem szól egy sem, átnéznek rajtam, sosem volt lehetőségem ismerkedni és talán nem is lesz. Ezen tények ismeretében gondolkodtam el egy bizonyos lehetőségen. Ugyan társkeresés terén siralmas a helyzetem, de más szempontokból egész jól állok az életet tekintve: annyi a lényeg, hogy összevetve a tudásom, nyelvismeretem, kapcsolataim, elszántságom és néhány egyéb dolog elegyét egész jó esélyeim vannak rá hogy pár éven belül jó anyagi és társadalmi helyzetbe kerüljek. Nem nagyképűsködni akarok és nem is társat keresni, engem az érdekelne, hogy abban az esetben, ha ez összejönne (és mint köztudott sok nő akkor is megnyílik egy ember felé csupán a pénze és status quoja miatt, ha amúgy az csúnya, vézna, beszédhibás, kövér stb.), és annak ismeretében hogy ha nem lépek lehet örökre magányos maradok, érdemes-e meglépni azt, hogy összejönni valakivel, aki láthatóan csak a pénz miatt lenne, de legalább lenne. Mert amúgy meg senki se lenne.


Természetesen nem nagyképűsködni jöttem, ez csak egy elméleti lehetőség, egyáltalán nem biztos, de van rá esély, és arra lennék kíváncsi, hogyha bejönne, mit gondoltok, mi lenne a jó megoldás, megérné-e úgymond "érdekből" összejönni egy csajjal.


2016. ápr. 5. 20:50
 1/3 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Hmmm... én csak a magam esetét tudom neked leírni. Ugyanennyi idős voltam mint te és pasi nem is igen volt kilátásban. Szintén keresztül néztek rajtam a fiúk, de én amolyan kissé antiszoc, szürke egér voltam. Szóval egyedül anyámtól idősebb férfiak érdeklődtek max utánam.

De én úgy voltam vele, hogy nem alkudtam meg. Én igenis szerelmes akartam lenni, és ha szűzen kell meghalnom, akkor így halok meg. Egy rendes kapcsolatot akartam, ahol a pasi nem az apám lehetne, tisztel és szeret. Én tudtam, hogy engem nem tenne boldoggá, nem elégítene ki egy olyan kapcsolat, ahol nem lehetünk egyenlő partnerek. Így inkább vártam tovább. És meg is hozta a türelem esetemben az eredményét, mert találtam végül egy olyan férfit, aki velem egykorú és szép lassan belém bolondult és viszont.


Szóval, hogy te mit vársz egy kapcsolattól azt neked kell meg hánynod vetned. Valakinek bőven elég, hogy van aki melegíti az ágyát, valakinek ennél több az igénye, és nem is boldog ha ennél alább adja. Azt neked kell eldöntened, hogy téged boldoggá tesz-e majd egy ilyen kapcsolat. De lehet, hogy időközben el is veszti a kérdés az aktualitását :)

2016. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még, ha jön a pénz forditsd a külsöre és a ruháidra, amit meg lehet tenni pénzből azt alakitsd a külsödön akkor lett volna pénzem megcsináltatom a fogaim, vagy eljárok magán dokihoz a pattanásaimmal kivizsgáltatom magam, nem azt mondom, hogy beteg vagyok de nem 100as az egészségem és ez meglátszik a külsömön is. Ha úgy nézzük igényességed pénzbe kerül de mégis azért lessz veled egy nö mert jól nézel ki. Ha 25 után is igy állsz akkor vegyél magadnak egy nöt, ha nem akkor addig épitsd ki magad.
2016. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyet tudok,hogy mit ne csinálj.Ne várj a csodára,hanem használj ki minden lehetőséget.Amikor lehetett volna barátnőm,akkor nem éltem a lehetőséggel,most meg itt vagyok 24 éves,és most már szeretnék magam mellé egy párt,de sajnos most nem sok lehetőségem van.
2016. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!