Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok ti mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti mit tennétek a helyzetemben? Csajok ti mikor tennétek így?

Figyelt kérdés
Nagy nehezen rábukkantam egy különleges lányra az egyik népszerű párkeresős applikáción. Beszéltünk akkor egy ideje, amikor találkoztunk. Előtte meg kellett törnöm a jeget, hogy ne legyen olyan távolság tartó. Mondott olyat, hogy én is felkeltettem az érdeklődését, velem jobban el van, mint másokkal. És nem csak szerintem, de a csaj haverom szerint is bejöhetek neki, mert eléggé flörtölősen beszélt hozzám chaten a kiszemeltem. És miután megvolt a legelső találkozásom vele, majd pedig randira hívtam volna, azt mondta, hogy nem tudja, hogy mi legyen, pedig jól érezte magát velem és én is vele. Amióta ezt közölte, azóta olyan távolságtartó lett megint velem például leírta, hogy mik történtek vele meg azóta annyit közöl, hogy semmi sem. Mit gondoltok mit lehetne kezdeni ezzel a helyzettel? Nem szeretném feladni, de jó lenne mihamarabb kideríteni, hogy hányadán is állunk. Annyit még elárulnék, hogy ő sem szokásos eset, mint már mondtam távolságtartó, még is sokat küldi, a találkozás előtt fojton küldte a szívvel puszis emojikat, én pedig nem jövök ki sok személylel sehogyan sem, illetve párkapcsolatom is eggyetlen egy volt. Ő 19 éves, én 21 leszek hamarosan. Hogy ha ez számít itt.

2019. jan. 16. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán jöttél be neki a randin.


Mit kell ezen még ragozni?

2019. jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Női szótár férfiaknak:


"igen" = leginkább "igen", de lehet "nem" is

"nem" = 50%-ban "nem", 50%-ban "meg kéne győznöd, és akkor "igen"


"nem tudom" = minden esetben "nem". Indirekt, angolosan szépítő megfogalmazása annak, hogy "nem, és nem", csak nem meri az arcodba mondani, mert akkor elkezdesz neki kérdéseket feltenni meg magyarázatot vársz, és neki az kényelmetlen.

2019. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Cimbora! Pedig esténként már rá gondolsz amikor vered a répát, most meg szembesülsz vele hogy ennyi volt. Na, az van, ha egy lánynak bejössz, akkor keresi az alkalmat a találkozóra. Amikor hárít, az azt jelenti, hogy felejtős vagy nála.
2019. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Egy kapcsolathoz 2 ember kell, bármennyire szereted sajnos az kevés. Ne csinálj belőle jelenetet, Felejtsd el hogy láttad és lépj tovább. Tudom, hogy fura amit írok, de ez nekem úgy ment, hogy ezeket a nőket utána emberszámba sem vettem. Volt akivel utána összefutottam egy szórakozóhelyem és odajött jópifizni, de átnéztem rajta, neked is ezt javasolom.
2019. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jöttél be neki annyira mint várta. Ha valakivel online megvan a közös hang, könnyű kicsit "beleesni", de a való életben nemfeltétlenül van meg ez az érzés. Ha nem érez vonzalmat irántad hiába reménykedsz.
2019. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Elszedtem ugyanazon az applikáción :)
2019. jan. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!