Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek a helyzetemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a helyzetemben?

Figyelt kérdés
Nejem megcsalt. Elém állt, elmesélte. "véletlen volt" "nem jelentett semmit" stb... szöveg jött. Nehezen, de megbocsáltottam neki. Végülis 12 éve vagyunk házasok. Tényleg megbánta. Na már most: azt mondta, hogy nagyon fáj neki az egész. Cserébe egyszer nekem is lehet. Most nem tudom mi legyen. Elgondolkodtam ezen tényleg nem lenne rossz. :-) De vhol nem is akarom. Meg hát most menjek le szórakozóhelyre tinicsajoknak tenni a szépet. Az már elmúlt. Mind1. A lényeg nem tudom mit tegyek. Egyszere harcol bennem a realitás és a férfi becsületem. Ki/mit tenne a helyzetemben? Illetve aki ilyen szituban volt mit tett/csinált? Köszönöm.
2018. márc. 5. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Szép kapcsolat lehet a tiétek...
2018. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg megcsalnád a párod, mert azt mondta, hogy egyszer megeteheted? Akkor miben is különböznél tőle? Megszokásból nem kell mellette maradnod.


22/L

2018. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy 22 évesnek több esze van, mint neked kérdező, házas embernek! Gratulálok! Ja, és nem lenézésnek gondoltam, a 22 évesekre nézve! :)
2018. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy pénteki nap menj fodrászhoz,sminkelj,öltözz fel csinosan (különösen figyelj arra,hogy lássa új és szexi fehérnemű van rajtad). Ha megkérdezi hová készülsz mond neki,hogy randid van,csak reggel érsz haza. Menj egy hotelba,vacsorázz meg,a szobába igyál egy üveg bort,tévézz sokáig... Az a lényeg,hogy amikor hazaérsz úgy nézz ki mint akinek baromi jó éjszakája volt. Hadd egye a fene pár napig,aztán mond el neki,hogy nem vagy olyan mint ő. Aztán segits összepakolni a cuccait és válj el.
2018. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolso a kérdező férfi! De lehet jol állna neki a smink :D
2018. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi,csak félig és nagyvonalakban olvastam... :) A lényeg ugyanaz...
2018. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Parancszora most azonnal megcsalni valakit hukyeseg, azt akkor “kell” tenni amikor TE ugy erzed es nem azert mert o mondja. Ez jelenleg arrol szol h megengedte h lefekudj massal azert hogy amikor next time evek mulva felhozod h megcsalt akkor o elmomdhatja h te sem vagy szent mert lefekudtel valakivel, ergo az o szemszogebol nezve o nem is annyira bunos.


12 ev hazassag nagy ido, ha szeretedbakkir maradj mellette DE ne hozd fel folyamatosan h megcsalt hanem dolgozzatok azon h tullepjetek rajta es helyrealljon a bizalom:-)


Ezek a dolgok kozos szandekkalbes kitartassal helyrehozhatoak:-)Ne a buszkeseg vezereljen h “megerdemli h elhagyjam/megcsaljam” mert az belevisz egy megrosszabb tortenetbe.


Tul kell lepni rajta es adni meg egy eselyt. Egyet. A kovetkezonel valas ha szereted ha nem....de egy megcsalas, foleg h egyejes siman megbocsajthato.

2018. márc. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legjobb az lenne, ha elfogadnátok, hogy egyikőtök sem monogám.
2018. márc. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a p...ába. Azaz ne csald meg most. Majd akkor emlékezz erre "az egyszer neked is lehet"-re, ha tényleg tetszeni fog valaki. Ha megbánta, akkor érdemes vele tovább lenni. Persze biztos én is basztatnám vele. Mostmár nagyon kell vigyáznia, hogy még egyszer ne tegye meg, de legalábbis ne mondja el. :)
2018. márc. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!