Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tanácsolnám nekem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnám nekem? Mit tennél az én helyzetemben? L

Figyelt kérdés
Úgymond 4 éve nincs kapcsolatom,vagyis volt egy kb 2 hónapos ,de a többiből nem lett semmi. Amióta véget ért egy hosszú kapcsolatom azóta nem találok magam mellé párt. még az első hónapokban akadt sok jelentkező,de vagy nekem nem kellett a srác,vagy a srác táncolt vissza. ketten is mikor már a kapcsoalt elkezdődött volna leléptek se szó,se beszéd. És azóta is valahogy úgy érzem valami nem okés velem,de nem tudom mi. Mintha kihalt volna belőlem valami. Ezután két évig hallani se akartam a kapcsoaltokról,de jött egy srác aki kitartóan udvarolt és úgy tűnt,hogy benne mebízhatok szóval egy év után járni kezdtünk,de 2 hónap után kitalálta,hogy még sem vagyok olyan mint amilyennek ő gondolt és lelépett. Néha nézegetem a tindrt,és van hogy elhívnak randizni,de nem merek ezek után elmenni randira sem. Folyton az jár a fejemben,hogy megint ez lesz,hogy majd utolsó percben dobnak és amúgyis néha nem tudom ,hogy képes lennék e újra valakinek bizalmat adni ,hogy aztán talán megint visszaéljen vele. Mit tehetnék,hogy ez változzon? Hagyjam a fenébe az egészet?
2017. szept. 27. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Jöhetsz hozzánk füvet vágni.
2017. szept. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fura, mert én a nőkkel tapasztaltam hasonlót. De sajnos amíg nem ismeri meg igazán két ember egymást, addig mindkettőben benn lehet a para, hogy a másik meggondolja magát. Ezt nem könnyű lenyelni, főleg több kudarc után.
2017. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De nem adod fel, ezek után sem, mert akkor eldobnád magadtól a lehetőséget. Ha eltántorít a múlt tapasztalata, megrekedsz. Ne hagyd ezt megtörténni.

Honnan tudod, hogy veled a baj? Azokkal a srácokkal, akikkel randiztál, talán jó emberismerők, akik levágták, hogy nem omlasz egyhamar az ágyukba, azért léptek le.

2017. szept. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha őszintén tudsz beszélni valakivel, és nem zavar, ha olyat hallasz ami nem fog tetszeni, akkor kérdezd meg azokat, akik végül eltűntek mellőled, hogy mi nem tetszett benned.

Lehetséges, hogy olyan választ kapsz, ami nem magyarázza ezt meg, de lehetséges, hogy olyat, amiben magadra ismersz és tudod, hogy ez zavar másokat.

Kérdés, hogy ez olyan dolog, amin amiatt kéne csak változtatnod, hogy találj valakit, vagy olyan, ami szerinted sem jó, és emiatt változtatsz.

2017. szept. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!