Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Most ti mit tennétek a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ti mit tennétek a helyzetemben?

Figyelt kérdés
Vőlegényem köti az ebet a karó hoz hogy engem a vér szerinti apám kísérjen az oltárhoz, de a bökkenő az hogy én meg a nevelőapámat szeretném ebben a kegyben részesíteni. Annyi a bajom apámmal röviden, hogy ha nem lett volna mostohaanyám aki egy tündér akkor az az ember a válás után ( 2 hónapos voltam) nem is keresett volna. Az egész gyermekkorom során a nevelő apám volt mellettem és őt illeti meg szerintem ez a kegy. Ti mit gondoltok?
2022. máj. 30. 10:58
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
95%

Ezt el kell neki magyarázni, ill megkérdezni hogy neki miért olyan fontos hogy a valódi apád kísérjen.

Ezután pedig tényleg leülni és elmondani hogy mégis itt rólad van szó.

2022. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem rossz ötlet összeházasodnotok.
2022. máj. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
96%
Voltam hasonló szituban. Az a nap rólad szól , az kisérjen oda akit te akarsz. Süket duma ez hogy család az család. Anyánk lemondott rólunk a bíróságon hogy elhúzzon egy faszival az országból. Aztán mikor hasonló szituáció előállt , én is nevelőanyámat részesítettem előnyben , persze ebből lett nagy balhé. De nem érdekelt. Ha te úgy érzed hogy márpedig neked a nevelőapád az apád , akkor ő kisérjen oda. Mindenképpen ragaszkodj ahhoz amit te szeretnél.
2022. máj. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek kettes válaszolóval. Olyan emberhez készülsz hozzámenni, aki semmibe sem veszi az érzéseidet, vagy nem tud róluk. Mindkét eset furcsa.
2022. máj. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
94%
Nincs olyan, hogy köti az ebet a karóhoz. Rólad van szó, ha ezt ő akarja szabályozni, hozzá se menj.
2022. máj. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
96%
Ezt neked kell eldöntened. Nekem mondjuk súlyos red flag lenne a helyedben, hogy egy ilyen kérdésben nyomást akar gyakorolni rám a leendő férjem.
2022. máj. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
93%

A vérség egy dolog, de aki valóban kiérdemelte ezt a megtiszteltetést, az a nevelőapád.

Erről CSAK NEKED van jogod dönteni.

2022. máj. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
94%
Mit mond miért olyan fontos ez neki, mikor tudja hogy te hogyan érzel a vér szerinti apád iránt, és őt igazából szinte semennyire nem érinti, hogy TÉGED ki kísér az oltárhoz? Ezt fontos lenne tudni. Ha azért szarja le az érzéseidet, mert így "illik", akkor valóban nagyon át kéne gondolni azt az esküvőt.
2022. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
24%
Kegy? :D Miért, ki vagy te, hogy valami nagy kegynek számít téged az oltárhoz kísérni? Te választasz, nem a vőlegényed. Sok mindenben közösen kell dönteni az esküvő szervezési során, de ebben szerintem pont nem. Mindenesetre nem gondolnám, hogy ez akkora kegy lenne, hogy bármelyikük is megsértődne, ha a másikra esik a választás. A történetedet elolvasva én egyértelműen a nevelőapámat választanám. Nem azért, mert ez valami nagy kegy, hanem mert ő nevelt fel, ő volt melletted a gyerekkorod mérföldköveinél, őt szereted.
2022. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
94%
A párod egy idióta (bocsi). Szerintem ez a te döntésed és a leírásod alapján én is azt mondanám, hogy a nevelőapukád jobban megérdemli. Nem is értem, neki ez miért nem mindegy.
2022. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!