Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek az én helyzetembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek az én helyzetembe, közbe avatkoznátok?

Figyelt kérdés
18 éves nagyon szép és okos lányom,január óta együtt van egy 35 éves férfival aki még a mai napig a szüleinél lakik! A ,,férfi" nem kimondottan szép, sőt elég csúnyácska,elhízott igénytelen, mielőtt azzal jönne bárki, hogy a lányom a pénzért van vele, jobb leszögezni, hogy a ,,férfinek" nincs pénze, keveset keres minimálbéres! Azaz sem lakással, de még csak autóval sem rendelkezik! Ez tényleg szerelem lehet? Mit tennétek a helyembe?

2016. máj. 24. 07:59
 1/5 A kérdező kommentje:
A férfi elég gyerekes gondolkodású, most éli a 17-18 évesek életét, gyermektelen, de még csak komoly kapcsolattal sem rendelkezett.Azt mondja szerelmes a lányomba.
2016. máj. 24. 08:01
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez tipikus esete annak, amikor egy "érett férfi" azért kezd fiatalabb lánnyal, mert a korosztályában a kutyának nem kell. Egy fiatalabbnak elég, ha valaki kedves vele (én is voltam fiatal lány, akkor még bőven elég volt ennyi... később fogalmazódtak meg a magasabb szintű elvárásaim, mint például egzisztencia, önállóság).

Hogy szerelem-e, azt nem tudhatjuk, de semmit nem tudsz tenni. Majd kiforrja magát.

2016. máj. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szerelem, de szerintem ez a kapcsolat nem lesz hosszú életű. A lányod fejlődni fog még minden szempontból (reméljük), és a férfi meg ezen a szinten marad és akkor megbukik a dolog előbb-utóbb.
2016. máj. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Három lányos apaként mondom, igazából nem tudsz és ne is akarj beleavatkozni. Beleszólsz, midketten támadni fognak. Tartsd őket, ill. a pasit szemelőtt figyelj rá, ezzel adsz egy kis kontrolt neki, mielőtt rosszul bánna a lányoddal, meggondoja, hogy mit tesz.
2016. máj. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#3al értek egyet,majd a lányod "túlnövi".
2016. máj. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!