Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valaki a helyzetembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki a helyzetembe? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan másfél éve vagyok együtt egy csajjal, akiről azt hittem, hogy értelmes, meg kötelességtudó és nagyon házias vagyis jó feleség lenne. Később kiderült, hogy nem olyan, mint amilyennek elképzeltem. Műveletlen. Zavarja az, ha engem minden érdekel. Nem tudok a hobbijaimnak sem élni.

Ráadásul egy éve kiderült, hogy lisztérzékeny és amikor nálam van (minden nap jön hozzám), akkor nem ehetek olyat, amiben búzaliszt van, mert kiakad.


Nem tudom, hogy mit tegyek. Lesznek egyáltalán jó vége?



#aerghaewrh
2014. febr. 5. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
ne a lisztérzékenysége zavarjon, hanem az, hogy nem illetek össze
2014. febr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. (voltam ilyen helyzetben). Viszont anyám egy idő után vega lett, s kiskoromban is ilyen kajákkal kínozott, szóval jó ideig pikkeltem rá ezért.

Nem (lesz jó vége). Szerintem hagyd a fenébe. Hosszútávon még a végén te is elbutulsz.

2014. febr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja igen, és azóta rossz szemmel nézek a vegákra, s valamennyire a speckó étrendesekre is (róluk tudom, hogy nem ehetnek mást, de...)
2014. febr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Moszuke ***** válasza:

az ilyet ha nem tudjátok megbeszélni akkor a kapcsolatnak kapáltak.


a srácnak akit az anyja hülyén nevelt vegán dolgokkal, részvétem és valamelyest átérzem az enyhe gyűlöleted, megvetésed!:)


próbáljátok megbeszélni. ne akarjon magába olvasztani téged.

te egyén vagy, a párja. egyenrangú. más vagy. ő is más.

tisztelet. szeretet. önzetlenség.figyelem. stb

2014. febr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lisztérzékenység nem egy kellemes dolog, de ettől még vígan elélhetnétek együtt, ha nem kéne hanyagolnod miatta a hobbijaid.

Mondok erre egy szép példát. Párom alig beszél magyarul. Nekem mindenem a színház, a jó regények és a stand up - esték. Neki az egész érthetetlen.

Ő imádja az indiai romantikus filmeket, amit én élből utálok. Szóval én elmegyek a barátnőmmel színházba, ő pedig végignéz 2-3 filmet hetente.

Kompromisszum nélkül ebből nem lesz semmi jó.

2014. febr. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!