Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ti mit tennétek a helyzetembe? Minden válasz érdekel.

Figyelt kérdés
Februárba teherbe estem (szerettük volna a párommal) de mikor az anyukája megtudta akkor azt mondta, hogy nem születhet meg. Akkor a párom is elbizonytalanodott.3-4 napig sírtam, hogy egyedül maradtam . Mire elkezdtem vérezni és elment a baba. Akkor már a párom és az anyukája is azt mondta, hogy "sajnálják" . Azóta nem kívánom a szexet. Minden nap eszembe jut, hogy milyen jó lett volna ha megmaradt volna a baba. Szeretnék nagyon, de már nem tudom, hogy a párom mit akar mert ő most nem.22 éves vagyok, jelenleg szeptemberig tanulok. Ő dolgozik. Albérletben élünk. Viszont hozzá tartozik hogy rákmegelözző állapotban vagyok és a dokim azt mondta, jó lenne minél előbb gyermeket vállalni. Volt már egy méhnyak műtétem és attól félek hogy az miatt vetéltem el.
2010. jún. 3. 20:04
 1/3 anonim válasza:

A kérdésre: Ha a szülő, a leendő nagyszülő azt mondja ne és amikor kellene neki egy unoka akkor már nem lehet pl. esetleges betegség miatt, akkor ki lesz szerinte az oka?

Érdekes a párod és anyósod véleménye. Amikor útban volt a baba akkor ne, amikor vége akkor meg "csak" sajnálják. Olyan kétszínű dolognak tűnik így távolról.

Meggondolandó, hogy ezek után milyen feltételekkel vállaljál gyereket, ha még mersz és lehet.

Nem mellékesen, ha lehet a tanulmányaidat fejezd be. Lehet, hogy a túlzott izgalom neked nem tesz jót.

2010. jún. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazad van. A sulit mindenféleképp befejezem. Azon gondolkoztam hogy utána munkahelyet keresek és egy két hónap múlva lehetne próbálkozni. De nem tudom jól teszem e.Félek hogy mi lesz ha nem lehet babám,hiszen azért élek. Nem tudom nélküle elképzelni az életemet. Viszont nekem nagyon rossz gyerekkorom volt . Én szeretnék mindent meadni a gyerekemnek, és példás szülő lenni amennyira csak lehet. Csúnyán hangzik ,de ott tartok ,hogy nem érdekel az sem ha a párom elhagy. Ez bármikor bekövetkezhet. Lehet 5 éves lesz a gyerek ,lehet előbb vagy később. De legalább gyerekem lenne. nem?
2010. jún. 5. 00:48
 3/3 anonim válasza:

Első vagyok.

Ahogy olvasom magad alatt vagy. De legalább van egy rövidtávú életképed.


Később menj el dokihoz. Mit szól a dologhoz lehet e, próbálkozz vagy még várj. A jelenlegi partnereddel pedig tisztázzátok a gyerekkel kapcsolatos elképzeléseteket.

2010. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!