Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen jó válasz erre?

Figyelt kérdés

Egy lány akinek bejövök, megsértődött mert a bnőjét megtanítottam úszni amikor ő is ott volt.

Tudom hogy ez egy teszt, mert nem az az igazi sértődés, csak az a női "makacsság".

Hogy jöjjek ki jól az ilyenekből, hogy ne tartson egy sz* papucsnak, és ha lehet még jobban érdekeljem?


2011. szept. 5. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
tedd ki neki a fütyidet
2011. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát valahogy vázold föl neki hogy még úgy se bízik meg benned hogy ott van,ergo neked lenne rá okod hogy megsértődj.de ezt határozottan hogy köpni nyelni ne tzdjon.szerintem jó lesz,bár én is kiváncsi vagyok más válaszára.és majd írd le lécci hogy milett ebből,mert kíváncsi vagyok.
2011. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!