Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet úgy szerelmet vallani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy szerelmet vallani, hogy a válasz 100%-ra igen legyen? És, hogy a legromantikusabb elmondani?

Figyelt kérdés

Vagy el sem kell mondani ? Az a jó,ha csak megcsókolom és utána mondom el? Vagy előbb szerelemvallás és utána csók ?

És mi van,ha nem csókolt még ? Akkor mivan,ha elbénázza?

Oda a vallás ?


2010. dec. 29. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
fuu de soakt problemazol... Szerintem ne adj ki magadbol mindent az elejen, idovel fokozatosan jonnek maguktol a dolgok
2010. dec. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Az miaz hogy a "válasz 100%-ra igen legyen"? Az lánykérésnél szokás.

Szerintem ha nem vagy biztos hogy ő is hasonlóképpen szeret, akkor inkább várj vele. Különben nagyon ciki lehet.

2010. dec. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Neeeem szabad szerelmet vallani. A csajok beparáznak tőle, és nem tudod meg, hogy kölcsönös -e. Csak csókold meg és kész. Majd ha jártok egy-két-három hónapja, összejártok egymás barátaival, vagy történnek dolgok, akkor kell megkérdezni, hogy ő szeret -e? Ha vacilál, akkor azt, hogy kicsit se? Ha meg nemleges a válasz, vagy semmitmondó, hagyni a p.csába. Ha visszakérdez, mondani, hogy igen, különben nem járnál vele, de te kérdezted előbb. Ha megkérdezi, hogy ha tudod, akkor miért kérdezed: Azért mert tőle is hallani akarod.

27f

2010. dec. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Sziia!


Nagyon tetszik, hogy ennyit problémázol :D Én is mindent végig gondolok mielőtt cselekszem, túlságosan is.:D


Én annyit tanácsolok, hogy felejtsd el ezt a sok kérdést, ne gondolj arra, hogy vajon mit fog mondani. Próbálj meg mindent megtenni azért, hogy elérd a célod.. Virág, stb..Legyél kedves. Vagy ha megakarod csókolni, előtte nézd az ajkait, észrefogja venni, hogy mit akarsz..És ha úgy látod, hogy ő is akarja, hajolj közelebb, baj nem lehet, egy szájrapuszi is lehet olyan érzéki, hogy IGEN legyen a vége.. :) és ha nem sikerül akkor legalább azt tudod mondani, hogy; Én mindent megpróbáltam... Szóval előbb csók.. :)

2010. dec. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem lehet, Valahogy mindíg meg fogsz ilyedni hogy lelép a focicsapat kapitányával.
2010. dec. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, lehet ugy szerelmet vallani, hogy a valasz 100%-ra igen legyen, de az csak akkor van, ha egy egyertelmu es felreerthetetlen kolcsonos vonzodas van a ket ember kozott. Velem is igy volt. Tudtam, hogy a (jelenlegi :D) baratom kisfiu kora ota szeret, el is mondta 6. osztalyban, de felenk voltam es nem jottunk ossze (12 evesen ehhez meg fiatal az ember, de amugy en is ot szerettem) aztan 8-adikban mar nagyon szerettem es tudtam, o is engem szeret, teljesen egyertelmu volt a dolog, amikor egyik nap szunetben megkerdeztem, kijon-e delutan, o is tudta mi lesz, mindketten tudtuk... es en elmondtam, hogy nagyon szeretem... :D jaj, de cuki volt! Amugy szerintem, ha nem egyertelmu ennyire, jobb, ha elobb elmondod a lanynak, hogy nagyon tetszik neked/szeredet. Igaz, nalunk teljesen egyertemu volt, de igy is elobb szerelemvallas es utana a csok es, ha elso csok, akkor ne tamadd le, hanem szepen lassan kozeledve, romantikusan! Ha gyenged vagy es nem tamadod le, nem benazza el senki!:) Ugyesen! :D:D:D
2011. okt. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!