Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Itt a ti véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Itt a ti véleményetek érdekelne;) válasz?

Figyelt kérdés

közel két évet voltunk együtt a barátomma, aztán két hónapig külön voltunk.

azonban pár hete újra összejöttünk, mert a barátom kezdeményezte, és ő is akarta nagyon, én pedig visszataláltam hozzá.


azonban van egy olyan idegesítő dolga, hogy az osztálytársaival, lányokkal találkozgatni akar, elhívja őket, akár kettesben...

és fel is hívja őket magához "filmet nézni" meg mittudomén:D elméletileg többen lettek volna, és ő ezt baráti társaságként, egy kisebb bulinak tartja, viszont nekem nem úgy jön le....:D


vélemények?:D


2011. aug. 19. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerinted? baj van.
2011. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Hát ha nagyon zavar kérd meg hogy amennyire lehet mellőzze ezt:) mi is így vagyunk,engem is zavar,meg barátnőmet is,és én nem találkozom lányokkal kettesben és ő sem találkozik kettesben más srácokkal:D és nekünk tökéletesen működik,szeretjük egymást és nem vágyunk arra hogy másokkal találkozgassunk (:
2011. aug. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem úgy hangzik, hogy te vagy a szamár, amíg talál egy lovat. Ha érted, hogy mire gondolok.
2011. aug. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Meglátásom szerint nem sokat jelentesz neki... Amíg nincs más, addig jó leszel te is.


Tudod, ha ló nincs, szamár is jó...


Kérdés, hogy te szamár vagy-e?


Pedro

2011. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 twinky ***** válasza:
80%
Te meg hivj fel magadhoz sracokat filmet nezni meg mittudomenmire...
2011. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem komoly kapcsolatra vágyik veled, hanem jó szexpartnernek tart, amíg nem lesz másik naív lány, akit átver. Sajnos ti nagyon könnyen elcsábultok egy jó képű pasitól. Főleg, ha még izmos és magas is. Na meg pénzes.
2011. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

21:32

honnan tudtad....:D:D:DD: :)

2011. aug. 19. 21:37
 8/12 anonim válasza:
Menj te is hátha lesz belőle egy kis gangbang :)
2011. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A valasz egyszeru. Tapasztalatbol beszelek, de nem szeretnek altalanositani. A lanyok naivak, elhisznek szinte mindent, konnyen csabithatoak. A fiuk pedig elni szeretnenek csajozn, minel tobbel egyszerre, akit ernek ott huzzak meg(tisztelet a kivetel) En is csinaltam hasonlo dolgokat, de nem az voltam aki nem hasznalta ki azt, hogy ketten voltunk. Szemet , kocsogseg a fiu reszerol(reszemrol), de egyszer elunk. Az elmult tanevben 25 lannyal volt csok, 12-vel szex. Szoval, amit tudok ajanlani probald meg megbeszelni, megkerni, hogy ne csinalja tovabb, mert zavar es ha igy csinalja tovabb akkor te nem szeretned vele folyatatni. Ez a kijelentesed neki fog tetszeni, mert ra jon, hogy szamit o neked, ekkor lehet fog valamit hazudni, vagy ha te szamitasz neki akkor elgondolkodik rajta, mivel mostmar tudja, h te komolyan gondolod es valtoztat a vielkedesen.
2011. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sex, mi más...
2011. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!