Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Itt a ti véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Itt a ti véleményetek érdekelne;) válasz?

Figyelt kérdés

közel két évet voltunk együtt a barátomma, aztán két hónapig külön voltunk.

azonban pár hete újra összejöttünk, mert a barátom kezdeményezte, és ő is akarta nagyon, én pedig visszataláltam hozzá.


azonban van egy olyan idegesítő dolga, hogy az osztálytársaival, lányokkal találkozgatni akar, elhívja őket, akár kettesben...

és fel is hívja őket magához "filmet nézni" meg mittudomén:D elméletileg többen lettek volna, és ő ezt baráti társaságként, egy kisebb bulinak tartja, viszont nekem nem úgy jön le....:D


vélemények?:D


2011. aug. 19. 21:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

tegnap 21:52


rendes korrekt válasz köszönöm:D:D:D

2011. aug. 20. 11:01
 12/12 anonim ***** válasza:
twinkynél a pont, bár ha az a lehetőség áll fenn ,h csak sexre kellesz neki akkor nem hiszem ,h zavarná hogy te is felviszel fiúkat kettesben hozzátok,ha komoly kapcsolatot akar akkor zavarni fogja őt is valszeg, de így ,h nem ismerem a kölyköt elég nehéz okosat írni
2011. aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!