Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Most ti mit tennétek a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ti mit tennétek a helyzetemben?

Figyelt kérdés
Vőlegényem köti az ebet a karó hoz hogy engem a vér szerinti apám kísérjen az oltárhoz, de a bökkenő az hogy én meg a nevelőapámat szeretném ebben a kegyben részesíteni. Annyi a bajom apámmal röviden, hogy ha nem lett volna mostohaanyám aki egy tündér akkor az az ember a válás után ( 2 hónapos voltam) nem is keresett volna. Az egész gyermekkorom során a nevelő apám volt mellettem és őt illeti meg szerintem ez a kegy. Ti mit gondoltok?
2022. máj. 30. 10:58
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
92%

Vőlegényem köti az ebet a karó hoz hogy engem a vér szerinti apám kísérjen az oltárhoz,


Mégis mit mond, miért? Ez a te döntésed kell legyen.

2022. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Mert az ő apja már nem él és azt szeretné hogy ne hozzak olyan döntést amit egy életre bánni fogok ha esetleg meghal.
2022. máj. 30. 19:24
 13/40 anonim ***** válasza:
87%

Elég gyenge kifogás. Ahogy írod, a nevelőapád ezerszer többet foglalkozott veled, a biológiai apád meg le se tojta soha a fejed (hiszen még a mostohaanyádba is több szeretet van irántad).

Itt valami másról van szó, tippre az, hogy a vőlegényedet az zavarja, hogy mit mondanak majd mások, ha nem a vér szerinti apád kísér oltárhoz. De erőszakosan követelni tőled, sőt kvázi megtiltani neked, hogy az kísérjen oltárhoz, akit te szeretnél - hát bocs, de ez nekem nem férne bele, biztos hogy nem mennék hozzá egy ilyen agresszív, parancsolgató alakhoz.

2022. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
93%
Vőlegényednek ehhez éppen semmi köze.
2022. máj. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 Kései Sirató ***** válasza:
85%

Vőlegényed ennyire közönyös veled, az érzéseiddel, az elképzeléseddel, a vágyaiddal? Ennyire nem érdekli, hogy mik az eddigi tapasztalataid apáddal és a nevelőapáddal?

Diktátor-típus? Mindent ő akar eldönteni? Utasítgat téged és dirigál még olyan dolgokban is, amihez nem ért, nincs rálátása, vagy amihez nincs köze?

Nulla az empátiája? Még veled, a menyasszonyával sem képes együttérezni és meg sem próbálja?

Nagyon sajnállak téged, mert ez nagyon rossz házasságot vetít előre.

Mutasd meg neki a válaszokat, amiket a válaszolók adtak.

Nem normális az, amit veled tesz.

Én megmondanám neki, hogy teljes mértékben változtasson és ne dirigáljon, inkább kérdezzen. Kérdezze meg, ki fog bekísérni és én megmondom a választ. Ha nem változtat, akkor én a szakítást fontolgatnám.

2022. máj. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
90%

Én megmondanám neki, hogy ebben a kérdésben nem ő dönt, nem adtam neki lehetőséget a döntésre. Ennyi.

Valóban egy barom ez a srác.

Biztos, hogy ő az igazi?

Más területen is ő akarja megmondani a tutit?

Szeret téged egyáltalán? Nehéz elhinni...

2022. máj. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
15%
utolsó komment . Ezt te most komolyan gondolod ? Mintha nem lenne minden kapcsolatban nézeteltérés. Egy nézeteltérés miatt nem szakítunk a másikkal .....
2022. máj. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
5%
Ja, tényleg elég gáz, hogy ennyi alapján, amit ráadásul normálisan meg is indokolt a vőlegény, maros teljes kórképet alkot a gyik habzó szájú férfigyűlölő hadserege.
2022. máj. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó kettő, ti bántalmazó kapcsolatban éltek? Nem kell elviselni a férfiak uralkodását! Lehet őket jelenteni a rendőrségnek.

Nem csak én (16-os válaszoló vagyok) írtam, hogy szakítása indokolt lenne, hanem a válaszolók fele.


Ha egy férfi már az esküvő előtt sem tisztel eléggé , később még annyira sem fog, kedves kérdező. Állj a sarkadra, ne engedj az elnyomásnak!

2022. máj. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
84%
17-18 itt nem a "nézeteltérés" a probléma. Nyugodtan gondolhatja a vőlegény, hogy jobb lenne, ha a biológiai apa kísérné a menyasszonyt az oltárhoz és ezt nyugodtan meg is oszthatja a menyasszonyával. A probléma ott kezdődik, hogy miután a menyasszony ezt nem szeretné, a vőlegény továbbra is erőlteti. És ez valóban csak egy hangyaf_sznyi probléma, ami nem is érinti a vőlegényt, mégsem képes elfogadni a menyasszonya döntését. Ez az ami aggodalomra adhat okot.
2022. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!