Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyzetemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyzetemben?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy megismertem valakit, akivel gyakorlatilag már együtt is vagyunk. Előtte hosszú ideig barátok voltunk, csak később kezdtünk el többet érezni és csak később döntöttünk úgy hogy akkor megpróbáljuk együtt. A dolog tényleg elég friss még.


Azonban néhány nappal ezelőtt rámírt az exe, hogy hagyjam békén a "párját" és keressek magamnak mást. Van egy közös gyerekük szóval beszélnek, viszont nekem azt mondta, hogy az exét már egyáltalán nem szereti és nincs is semmi köztük ami miatt aggódnom kéne. Most viszont elbizonytalanodtam ugyanis az ex teljesen úgy adta elő a dolgot, mintha én szakítottam volna szét őket holott én úgy tudom ez nem igaz.


Szóval a kérdés, hogy ti a helyemben válaszolnatok előbb az exnek és elmondanátok neki hogy téved, mert nem miattatok ment tönkre az ő "boldog" kapcsolatuk, vagy megbeszélnétek a párotokkal hogy állítsa le az exét? Vagy netán egyszerre a kettőt?


Segítsetek kérlek! Tényleg tanácstalan vagyok! Nem akarom hogy miattam veszekedjenek, de azt sem hogy az ex azt higyje valami szemét alak vagyok aki családos pasikra hajt, mert abszolút nem igaz, főleg hogy én tényleg többször bíztattam is hogy beszéljék meg, folytassak ha van rá esély, ő akart mégis engem.



2021. márc. 22. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátoddal beszéld meg a dolgot, az exéhez neked mondhatni semmi közöd. Ha valami baja van a dologgal az exének, akkor azt beszéljék meg ők ketten, téged meg hagyjanak ki belőle.
2021. márc. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De már nem élnek együtt, ugye?
2021. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ő problémáikat nem neked kell megoldanod. Beszélj a sráccal, hogy rendezze a dolgokat és utána folytathatjátok. A nővel én biztos nem beszélnék a helyedben, mert olyan dologba rángatnak bele, ami neked is fejfájást fog okozni.
2021. márc. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Háromféle esetet tudok elképzelni.


a) A férfi és az exe még együtt élnek.

Ez esetben hagyd békén a férfit, ill. jelezd, hogy akkor lehet folytatni az eddigieket, ha elköltözik az exétől, hogy egyértelművé tegye: véget ért az ő kapcsolatuk.


b) Mindhárman külön laktok.

Ez esetben kérd a férfi segítségét, hogy rendezze le az exét. Adott esetben megírhatod a nőnek, hogy te egy egyedül lakó férfival ismerkedsz.


c) Ti ketten együtt laktok.

Ez esetben írd meg az exnek, hogy együtt laktok, párkapcsolatban vagytok, és ha ő nem hagy békén, feljelented zaklatásért.

2021. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A párommal beszélnék első sorban.

Megbeszélném vele, mi legyen. Beszél ő az exével, vagy írjak én neki. De semmiképpen nem a párom tudta nélkül írnék az exnek.

2021. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Barátod úgy sem mondana igazat, hiszen az exét is hátba dőfte. Hidd el tudom, mert én is így jártam, mint az a bizonyos ex. A szemembe hazudott a volt párom fél évig, mikor bevallotta, én el engedtem. Nincs közös gyerek,de 10 év után borzasztó volt. Azóta ő elvette feleségül azt a Nőt.ki tudja, ha az exével ezt tette, bizonyára nem szereti már.
2021. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek! Végül szóltam neki hogy állítsa le az exét és nyilvánvalóan ez volt a jó döntés:)
2021. márc. 30. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!