Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben, mit gondoltok a helyzetemről?

Figyelt kérdés

8hónapja vagyok együtt a párommal. A kapcsolatunk nem teljesen felhőtlen, sokat veszekszünk, sok a nézeteltérés, de van amikor minden szuper. Szeretem őt és szeretek is vele lenni, én pedig a világot, az egész életet jelentem neki, mindent megtenne értem, soha nem szeretett még így senki.. de megismertem nemrég egy másik srácot, aki nagyon megmozgatja a fantáziámat és szerintem én is tetszem neki, szoktunk beszélgetni, de nem mer lépni, amiatt mert barátom van. Soha nem csalnám meg a páromat, mégis azt érzem hogy szeretnék közelebb kerülni ehhez a fiúhoz. Szakítani nem akarok, félek hogy két szék között a földre ülnék és nagyon megbánnám a dolgot. Normális véleményekre vagyok kíváncsi csak!

22/L



2014. okt. 22. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már lényegében csak azért vagy vele, mert nem szeretnél egyedül maradni, akkor az úgy teljesen felesleges. Értem, hogy szereted, de ha egy másik srác jobban érdekel, akkor már nem vagy szerelmes.
2014. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Képzeld magad a párod helyébe. Ennyire egyszerű. :)
2014. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megcsalni nem akarod, szakítani se, de közelebb akarsz kerülni a másikhoz? Ezt gondolod át újra, mert nem fog menni.
2014. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amikor vele vagyok, szerelmesnek érzem magam. Ha a másik sráccal beszélgetek, vagy találkozok, akkor pedig van bennem egy rossz érzés amiatt hogy ilyen gondolataim vannak, de emellett titkos vágyak fűznek hozzá, komolyan gondolnám vele.
2014. okt. 22. 22:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom jól, hogy nem fog menni, így nem működik. Össze vagyok zavarodva.
2014. okt. 22. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:
nagyon megmozgatja a fantáziámat Soha nem csalnám meg a páromat, mégis azt érzem hogy szeretnék közelebb kerülni ehhez a fiúhoz! mekkor ribizli duma :DM :D han szereted akkor nem járna ilyen a fejedben gyépés ribizli gizi!
2014. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
két székre ülnél... igen, székre :DDDDDDDDDDD
2014. okt. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ez egy nagyon érdekes helyzet, de egyben nagyon tipikus, gyakori is. Én meg tudom érteni, hogy van olyan helyzet, amikor valaki nemcsak egy személyhez vonzódik egy időben.

Nehéz ez a dolog, hát, ha nincs nagy lelkiismeret furdalásod, akkor megpróbálhatsz valahogy közeledni a másik fiúhoz, mert egyébként ott fog motoszkálni benned ez a gondolat, hogy milyen jó lenne a másikkal is találkozgatni, annak ellenére, hogy kapcsolatban vagy. De szerintem a titokban tartással lehetnek problémák a későbbiekben, és ez további kavarodásokhoz vezethet. Ha tehát nem gyötör nagyon a lelkiismeret, akkor ahogy írtam, valahogy közeledjél a másikhoz. De mintha ez arra utalna, hogy nem működik rendesen a kapcsolatod, ha megismerkedsz mással is, bár nem tudom, hogy hol ismerkedtél meg, mert az sem mindegy.

2014. okt. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!