Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párom hamarabb akar babát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hamarabb akar babát mint esküvőt, mert az esküvő szervezése beletelik minimum 2 évbe, próbáltam megmondani, hogy én nem így szeretném. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem olyan típus aki megcsinálja a gyereket majd otthagy, komolyan gondolja velem a jövőt. De még eljegyzés se volt. Még polgári esküvő se.

Mindketten szeretnénk nagy esküvőt, de én még azelőtt, hogy gyerekünk lenne, ő azután.



2022. máj. 27. 12:07
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
10%
szóval megint csak k. anyázol, neten is gyáva hulladék, csak így tovább :D
2022. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj így bele! A gyerekem apja pont ezt csinálta velem. Ha gyerek lesz , esküvő is... legalábbis szerinte... Amikor betöltöttem a 12. hetet, kézhez kaptam a 2.diplomát, kérdeztem tőle, akkor mikor megyünk az anyakönyvvezetőhöz? Kifogást kifogás hátára gyártott, míg apai elismerővel mentünk a kórházba. Utána eltelt 4 év. Végül férjhez mentem, bár a férjemnek nem kellett egy percig sem mondani a házasságot, mert magától is tuda. A gyerek apja meg meg csak pislog, mert amióta szétmentünk neki senkije sem volt. Mai napig nagyon inkorrektnek érzem ezt tőle, mert akárhogyan nézzük becsapott. Szóval ne menj bele így semmiképp.
2022. jún. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem korrekt a párod. Ha meddő vagy, nem kellesz - ez az üzenete.
2022. jún. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 16-os! Igen, pontosan tudom én is, hogy 10 perc az apai elismerő és még a tetejébe megalázó is a nő számára, mert még sem kellett eléggé már feleségnek.

A 42. válaszadó vagyok. Te pont olyan vagy, mint a gyerekem apja volt... inkább apait ismertett el, de nem vett el, inkább leléptem a gyerekem 2 éves korában. Mondtam neki, hogy nem vagyok hajlandó élettársként leélni az életem sem mellette, sem más mellett. Ő is ezzel a gyerek a legnagyobb elköteleződés dumával jött. Mondtam akkor, hogy ok, akkor esetleg a papírt is alá lehet írni. Akármikor hozza vissza a gyerekünket , bánom, hogy bármi közöm is van egy ilyen féle emberhez. Mondtam neki múltkor, ne várjad a sült galambot, mert nagyon kevés nőt fogsz találni, aki tényleg magába néz és képes úgy élettársként leélni az életét, hogy de azért legyél kiszolgálva... villás reggeli , és társai...

2022. jún. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
7%
42-44 a stratégiád marhára nem jó, én szóltam.
2022. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miről beszélsz! A kérdező igenis ne szüljön házasságon kívül, mert most csak be akarja etetni a fickó.
2022. jún. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
87%
#41 Te minősíted másodjára ezzel a jelzővel az anyádat... most már úgy gondolom, van is valóságalapja, ha már ennyire mondod. :)
2022. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
9%
természetesen van, ezt onnan tudni, hogy k. anyázol a gyakorin, hulladék féreg :D
2022. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!